Grohe QuickFix - Prekvapivo ľahké

Spoznajte novú radu Grohe QuickFix. Unikátna technológia pre jednoduchú inštaláciu a údržbu. Ušetrite nielen čas, ale aj vaše peniaze. Vďaka nástrojom QuickTools produkty jednoducho a rýchlo nainštalujete. Dozvedieť sa viac >

Kuchynské a kúpeľňové batérie Hansgrohe

Spoznajte batérie Essentials od nemeckej značky Hansgrohe. Skrášlite svoju domácnosť, vďaka modernému a atraktívnemu dizajnu batérií. Určite oceníte jednoduchú inštaláciu a mnohé praktické funkcie pre jednoduchšie ovládanie.

ZEHNDER – Konfigurátor pre ľahký výber radiátora

Nelámte si už hlavu nad výberom vhodného radiátora pre vašu kúpeľňu. Výrobca Zehnder prichádza s online konfigurátorom, ktorý vám uľahčí vyber a hlavne nájdete produkty overenej švajčiarskej kvality.  Konfigurovať radiátor >


Užívajte si #AllMyFeels so sprchami Hansgrohe

Radi si užívate wellness, alebo skôr hľadáte ekonomickejšie riešenie? Objavte nové sprchy Hansgrohe #AllMyFeels. Inovatívne a praktické riešenia radov Raindance a Crometta s ktorými prežijete zmyselný zážitok zo sprchovania a ušetríte.

Séria sprchových systémov pre modernú kúpeľňu

Spravte si zo sprchovania nezabudnuteľný zážitok a nechajte sa unášať sprchovými prúdmi Grohe. Či už sa potrebujete rýchlo osprchovať, alebo si radšej budete užívať jemný relaxačný sprchový prúd. Séria Vitalio predstavuje moderné hlavové sprchy a sprchové systémy...

Úroveň osobnej hygieny posunutá na maximum

Starostlivosť najvyššej úrovne. Firma Villeroy & Boch vďaka inováciám zlepšuje svoje produkty tak, aby pre používateľa boli čo najlepšie. Príkladom toho je aj sprchová toaleta rady ViClean, ktorá sa postará o perfektnú intímnu hygienu. Sprchová technológia integrovaná priamo do keramickej misy zvyšuje celkový štandard.


Čierne sprchové kúty Sanswiss Black Line

Elegantný a minimalistický čierny dizajn obľúbených sprchových zásten značky SanSwiss. Matné čierne jemné línie sprchových kútov Black Line pôsobia moderne a príjemne dotvoria vašu kúpeľňu. Vyberte si zo sérií CADURA, TOP-LINE S, ANNEA, SOLINO a EASY.

Ušetrite vďaka ručnej digitálnej sprche HANSA

Vychutnajte si nový zážitok zo sprchovania vďaka digitálnej sprche Hansa Activejet Digital a ušetrite peniaze z vašich rodinných financií. Inovácie produktov nezvyšujú iba ich kvalitu a funkčnosť, no zároveň znižujú aj ich spotrebu. Vďaka tomu sú čoraz viac energeticky úspornejšie a šetrnejšie k našej planéte.

Najprirodzenejšia forma hygieny- SensoWash®

Elementárny purizmus v najprirodzenejšej forme hygieny. Prirodzené a čisté presne také, aké čistenie vodou je. Duravit SensoWash® predstavuje sériu bidetových sedátok, ktoré plne zodpovedajú moderným potrebám.


Hansa Wellfit - kúsok wellnessu doma

Veľa pracovných povinností a stresových situácií, neodkladné domáce práce a starostlivosť o rodinu alebo vyčerpávajúci tréning či športový výkon? Naše telo, myseľ, ale aj organizmus nie je stroj s nevyčerpateľnou energiou. Každý deň potrebujeme dobiť energiu, a preto si zaslúžime vychutnať si aspoň krátky relax a wellness.

Radiátor v kúpeľni ako dizajnový a funkčný doplnok

Pustili ste sa do kompletnej rekonštrukcie kúpeľne? Viete, na čo by ste okrem obkladov, vane, sprchového kútu, umývadla či batérie nemali zabudnúť? Na radiátor! Kúpeľňa je miestom, ktoré by malo byť príjemne teplé a zároveň by mala slúžiť na nahriatie a presušenie uterákov. Navyše, pokiaľ máte minimalistickú kúpeľňu, práve radiátor môže byť tým pravým dizajnovým doplnkom, ktorý je navyše aj výborným a funkčným pomocníkom.

Walk-in sprchové kúty - áno či nie?

V súčasnosti sú špičkou moderného dizajnu kúpeľne práve sprchové kúty walk-in. Ak túžite po štýlovej a modernej kúpeľni, v ktorej bude sprchovanie zážitkom, sprchový kút walk-in je trendovou voľbou, pre ktorú by ste sa mali rozhodnúť.


Quaryl - oceníte hneď pri prvom dotyku

Takto príjemne ste sa pri umývaní ešte necítili. Doprajte si pohodlie pri relaxácii, bez nepríjemných pocitov z vane. Nech vaše telo a myseľ si môžu naplno oddýchnuť a nechať sa rozmaznávať. Výrobky vyrobené z Quarylu nie sú len prvotriedne dizajnové kúsky, no sú výnimočné aj v mnohých iných vlastnostiach.

Obľúbené série dlažieb od Villeroy and Boch

Betón - silný, no nevšedný zároveň. Betón môže niekomu pripadať len ako nevyhnutná súčasť pri stavbe domu, ale nie je to tak. Stal sa inšpiráciou dizajnérov z Villeroy&Boch pri tvorbe ich sérií Warehouse, X-plane, Aberdeen a Spotlight. Pevnosť a chladnosť betónu doplnili jemnými akcentmi kovu, žuly či prírodných materiálov.

GROHE Sense

Vedeli ste, že vytopenie je treťou najčastejšou poistnou udalosťou slovenských ale aj európskych domácností. Najviac vytopení susedov vzniká počas leta, keď sa nachádzame na dovolenkách a oddychujeme. Podľa výskumu Grohe, v kúpeľniach nastáva až 30% všetkých škôd spôsobených vodou. V Európe sa v priemere ročné výdavky na detekciu, opravy, rekonštrukciu a odstránenie škôd pohybujú okolo 2 300 EUR


Posuňte štandard hygieny na inú úroveň

Očami vidíme len malú časť špiny a nečistoty na WC. Duravit prichádza s riešením, ako sa zbaviť nečistôt a zabezpečiť si lepšiu životnú úroveň. Sú ním antibakteriálne glazované WC misy a pisoáre DURAVIT!

GROHE Sensia

Už žiaden toaletný papier, upchaté WC a nepríjemný zápach. Spoznajte doposiaľ nepoznaný komfort s inteligentnou sprchovou toaletou Grohe Sensia Arena. Viete, čo patrí medzi jej najdôležitejšie benefity?

Senzorické batérie zvýšia efektívnosť umývania rúk

Umyl si si ruky? Koľkokrát sa nás na to spýtali naše mamy, keď sme prišli zo školy alebo sme išli jesť? Umývanie rúk vnímame ako obyčajnú banalita bez toho, aby sme si uvedomovali jej dôležitosť. Stačí sa zamyslieť, koľkokrát za deň sa dotkneme klávesnice, zoberieme kľúče, ideme do obchodu, cestujeme hromadnou dopravou alebo ideme k lekárovi...


HANSGROHE PowderRain

Rýchla ranná sprcha pred prácou, po cvičení alebo príjemne osviežujúca počas horúcich letných dní. Sprchovanie je našou každodennou činnosťou. Značka Hansgrohe s novou inovatívnou technológiu PowderRain premení každodennú rutinu na zážitok ako z wellnessu.

GROHE Blue | Red

V súčasnosti nik nechce strácať čas, ktorého máme nedostatok. Okrem toho sa chceme zbaviť plastov. Grohe prináša riešenie na oba problémy. Kuchynské systémy GROHE, GROHE Blue a GROHE Red sa postarajú o dobre vychladenú vodu alebo vriacu priamo z kohútika. Vďaka nim získate iný pohľad na vodu. Preskúmajte kuchynské systémy a zistite, ktorý je pre Vás najlepší.

RAVAK - vane s doživotnou zárukou

Využite možnosť a predĺžte si záruku na všetky vane RAVAK zakúpené v období od 01.06. 2020 do 31. 12. 2021. Pre získanie doživotnej záruky je potrebné vyplniť Registračný formulár na stránke výrobcu 60 dní od zakúpenia vane.


GROHE Batérie

Drezové batérie Grohe sa vyznačujú, nielen svojim moderným a štýlovým dizajnom, ale vďaka inovatívnym funkciám spĺňajú najnáročnejšie požiadavky používateľov na každodenné používanie.