Hansa Wellfit - kúsok wellnessu doma

Veľa pracovných povinností a stresových situácií, neodkladné domáce práce a starostlivosť o rodinu alebo vyčerpávajúci tréning či športový výkon? Naše telo, myseľ, ale aj organizmus nie je stroj s nevyčerpateľnou energiou. Každý deň potrebujeme dobiť energiu, a preto si zaslúžime vychutnať si aspoň krátky relax a wellness.

RAVAK - vane s doživotnou zárukou

Využite možnosť a predĺžte si záruku na všetky vane RAVAK zakúpené v období od 01.06. 2020 do 31. 12. 2020. Pre získanie doživotnej záruky je potrebné vyplniť Registračný formulár na stránke výrobcu 60 dní od zakúpenia vane.

Walk-in sprchové kúty - áno či nie?

V súčasnosti sú špičkou moderného dizajnu kúpeľne práve sprchové kúty walk-in. Ak túžite po štýlovej a modernej kúpeľni, v ktorej bude sprchovanie zážitkom, sprchový kút walk-in je trendovou voľbou, pre ktorú by ste sa mali rozhodnúť.


GROHE Blue | Red

V súčasnosti nik nechce strácať čas, ktorého máme nedostatok. Okrem toho sa chceme zbaviť plastov. Grohe prináša riešenie na oba problémy. Kuchynské systémy GROHE, GROHE Blue a GROHE Red sa postarajú o dobre vychladenú vodu alebo vriacu priamo z kohútika. Vďaka nim získate iný pohľad na vodu. Preskúmajte kuchynské systémy a zistite, ktorý je pre Vás najlepší.

Senzorické batérie zvýšia efektívnosť umývania rúk

Umyl si si ruky? Koľkokrát sa nás na to spýtali naše mamy, keď sme prišli zo školy alebo sme išli jesť? Umývanie rúk vnímame ako obyčajnú banalita bez toho, aby sme si uvedomovali jej dôležitosť. Stačí sa zamyslieť, koľkokrát za deň sa dotkneme klávesnice, zoberieme kľúče, ideme do obchodu, cestujeme hromadnou dopravou alebo ideme k lekárovi...

GROHE Sensia

Už žiaden toaletný papier, upchaté WC a nepríjemný zápach. Spoznajte doposiaľ nepoznaný komfort s inteligentnou sprchovou toaletou Grohe Sensia Arena. Viete, čo patrí medzi jej najdôležitejšie benefity?


Radiátor v kúpeľni ako dizajnový a funkčný doplnok

Pustili ste sa do kompletnej rekonštrukcie kúpeľne? Viete, na čo by ste okrem obkladov, vane, sprchového kútu, umývadla či batérie nemali zabudnúť? Na radiátor! Kúpeľňa je miestom, ktoré by malo byť príjemne teplé a zároveň by mala slúžiť na nahriatie a presušenie uterákov. Navyše, pokiaľ máte minimalistickú kúpeľňu, práve radiátor môže byť tým pravým dizajnovým doplnkom, ktorý je navyše aj výborným a funkčným pomocníkom.

Kúpeľňové trendy na rok 2020

trendom a dizajnom nepodlieha iba móda. Veľká pozornosť sa venuje nielen zariaďovaniu obývačky, jedálne či spálne, no v neposlednom rade aj kúpeľni. Viete čo bude hrať prím v dizajne na rok 2020? Objavte ich! .

HANSGROHE PowderRain

Rýchla ranná sprcha pred prácou, po cvičení alebo príjemne osviežujúca počas horúcich letných dní. Sprchovanie je našou každodennou činnosťou. Značka Hansgrohe s novou inovatívnou technológiu PowderRain premení každodennú rutinu na zážitok ako z wellnessu.


GROHE Sense

Vedeli ste, že vytopenie je treťou najčastejšou poistnou udalosťou slovenských ale aj európskych domácností. Najviac vytopení susedov vzniká počas leta, keď sa nachádzame na dovolenkách a oddychujeme. Podľa výskumu Grohe, v kúpeľniach nastáva až 30% všetkých škôd spôsobených vodou. V Európe sa v priemere ročné výdavky na detekciu, opravy, rekonštrukciu a odstránenie škôd pohybujú okolo 2 300 EUR

GROHE Batérie

Drezové batérie Grohe sa vyznačujú, nielen svojim moderným a štýlovým dizajnom, ale vďaka inovatívnym funkciám spĺňajú najnáročnejšie požiadavky používateľov na každodenné používanie.