Staňte sa naším B2B partnerom a objavte výhody

Ste firma, podnikateľ, remeselník, či drobný živnostník v stavebnom či kúpeľňovom sektore? Nakupujete kúpeľňové vybavenie veľkoobchodne? Radi by ste získali špeciálne zvýhodnené ceny na svoje nákupy? Staňte sa súčasťou nášho B2B programu a využívajte benefity naplno!


Čo zahŕňa B2B program? 

B2B program zahŕňa služby veľkoobchod Domoss, ktoré poskytuje, živnostníkom, podnikateľom, rôznym organizáciám, ale aj korporátnym zákazníkom. Súčasťou našich služieb pre obchodných partnerov sú najmä špeciálne ceny, odborné poradenstvo a osobný prístup riešenia objednávky s prideleným obchodníkom, doprava či dodacie podmienky.

Ako sa môžem stať B2B partnerom? 

Je to úplne jednoduché! Stačí, ak v priloženom formulári vyplníte okrem mena a e-mailu aj firemné fakturačné údaje. Registrácia je zadarmo a zaberie menej ako minútu. Po obdržaní vyplneného formuláru vás bude kontaktovať náš obchodník a prejde s vami všetko potrebné pre získanie výhod. 

Benefity B2B

Okrem cenníkových cien budete môcť využívať špeciálne služby, odborné poradenstvo, osobným prístup našich obchodníkov, vypracovanie individuálnych ponúk na základe vašich požiadaviek, ale aj zaistenie produktov, ktoré sú u nás nedostupné alebo ich majú len naši dodávatelia. 

Prihlasovací formulár