Filter

Cena

0 € - 2610 €

Skladom

Výpredaj

2. Trieda

Doprava ZADARMO

Cenová ponuka

Sprchový program / Podkategórie

 • Sprchové systémy

  Sprchový systém patrí medzi štandardné vybavenie kúpeľní. Je to riešenie, ktoré šetrí vaše peniaze a súčasne poskytuje kvalitný relax. Dôležitou súčasťou sprchového systému je termostat. K základnej výbave patrí ručná sprcha v rôznych prevedeniach nastavení, hlavová sprcha, držiak, umelá, kovová alebo chrómová sprchová hadica a držiak. Ten sa inštaluje do steny a na ňom celý sprchový systém drží.

 • Sprchové sety

  Sprchové sety predstavujú jednoduché, ale komplexné riešenie pre sprchový kút. Základný set zvyčajne obsahuje sprchovú hlavicu s držiakom a sprchovacou tyčou alebo aj batériou.  Drahšie sady majú termostatickú batériu, držiak na šampón a mydlo alebo sú vyhotovené v elegantnejšom dizajne. Za takúto zostavu spravidla zaplatíte menej, ako keby ste ju kupovali samostatne.

 • Vaňové sety

  Vaňové sety obsahujú základné riešenie pre vašu kúpeľňu. V jednom sete je nástenný držiak ručnej sprchy, pevná sprchová hadica a ručná sprcha. V drahších setoch majú ručné sprchy masážny program či prepínanie medzi sprchovými prúdmi tlačidlami alebo otáčaním

 • Ručné sprchy

  Ručná sprcha sa hodí do sprchového kúta aj do vane. Výhodou je, že aj základné verzie majú viacero nastavení prietoku prúdu. Poznáme jednoprúdové, dvojprúdové, trojprúdové, štvorprúdové a päťprúdové. Rôznou kombináciou dosiahneme masážny efekt či efekt príjemne padajúceho dažďa alebo len osviežujúcu sprchu. Ručné sprchy majú obmedzovať prúdu vody, ktorý šetrí vaše peniaze.

 • Hlavové sprchy

  Horné alebo hlavové sprchy zaručujú dokonalý pôžitok zo sprchovania. Vďaka dokonalej distribúcii vody, kvapky zasiahnu celé telo nastaviteľným príjemným prúdom. Ak siahnete po verzii s funkciou Ecomat, ušetríte aj značné množstvo vody. Hlavové sprchy majú viacero možností montáže. Využíva sa montáž na stenu, do stropu či na špeciálny držiak.  

 • Sprchové hadice

  Sprchová hadica musí byť kvalitná. Aj pri zvýšenej záťaži by mal a vydržať niekoľko rokov. Umelohmotná sprchová hadica, chrómová sprchová hadica alebo kovová sprchová hadica v kvalitnom prevedení má dlhú životnosť. Vybrať si môžete z modelov rôznych dĺžok tak, aby vás v sprche neobmedzovali v pohybe. 

 • Držiaky na sprchu

  Držiak na sprchu slúži na nastavenie žiadanej výšky sprchy. Ich súčasťou bývajú aj držiaky na mydlo a šampón. Sprchový držiak býva v dĺžke 60 centimetrov alebo 90 centimetrov.

  K sprchovým ružiciam ponúkame tyče s posuvným držiakom sprchy v dĺžke 60 a 90 cm alebo jednoduchý plastový držiak sprchy. Stenový vývod sprchy je určený k podomietkovým batériám. Najčastejšie sa používa pevný držiak na sprchu alebo nastaviteľný držiak na sprchu. Existujú aj držiaky so vstupom na prívod vody.

 • Kolienka na sprchu

  Kolienko na sprchu je najdôležitejšia súčasť sprchového setu. Ním pripájame vývod sprchovej hadice so sprchovou hlavicou. Najčastejšie býva v chrómovom prevedení.

 • Akciové sety