PowderRain: Zážitok zo sprchovania

Rýchla ranná sprcha pred prácou, po cvičení alebo príjemne osviežujúca počas horúcich letných dní. Sprchovanie je našou každodennou činnosťou. Značka Hansgrohe s novou inovatívnou technológiu PowderRain premení každodennú rutinu na zážitok ako z wellnessu.


Súťažte počas Tour de France o cyklistický dres a fľašu Petra Sagana. Stačí ak sa odfotíte s víťaznou pózou Sagana na bicykli a vložíte fotku pod súťažný príspevok na Facebooku.
Viac o súťaži nájdete na našej Facebook stránke.

Súťažiť o dres


Rozprávkový pocit zo sprchovania

Malé mikrokvapky sú na pokožke tak jemné, že poskytujú najpríjemnejší zážitok zo sprchovania, vďaka čomu sa budete cítiť ako počas jemného letného dažďa. Kokón z vody zabezpečí, aby ste sa po sprchovaní cítili zrelaxovaní a oddýchnutí.


V čom je ukryté tajomstvo?

Expertom vo zvukových laboratóriách Hansgrohe sa podarilo znížiť hluk pri sprchovaní na úroveň šepotu vďaka tisíckam malých kvapiek, ktoré efektívne a dôkladne opláchnu sprchový gél či šampón. Navyše voda zbytočne nestrieka naokolo, čím sa zamedzí zbytočným kvapkám a ukladaniu vodného kameňa. To poteší hlavne ženy, pretože strávia menej času upratovaním.  

PowderRain prúdi z trojprúdovej ručnej sprchy Raindance Select S. Ručná sprchovacia hlavica pozostáva zo šiestich drobných otvorov, ktoré rozdeľujú prúd vody do mikrokvapôčiek čím padajúca voda vytvára pocit ľahkosti ako pierko.

Názvy ostatných typov prúdov sú Rain a Whirl. S Rain si vychutnáte rýchlu sprchu s ľahkým dopadom kvapiek. Whirl revitalizuje myseľ, pokožku a svaly vtedy, keď to najviac potrebujete, napríklad po tréningu alebo náročnom dni v práci.


Technológie

hansgrohe sprchy sú obľúbené pre svoje inovatívne technológie, vďaka ktorým si získali popularitu medzi zákazníkmi.

Select: jednoduché a ľahké ovládanie a zapínanie sprchy

AirPower:možnosť si nastavenia indiviuálnej úrovne sprchovania

XXL Performance:  pre intenzívnu úroveň sprchovania

QuickClean: jednoduché a rýchle odstraňovanie vodného kameňa

EcoSmart: až 60 % percentné šetrenie vodySprchové hlavice s PowderRain