Už žiaden toaletný papier, upchaté WC a nepríjemný zápach. Spoznajte doposiaľ nepoznaný komfort s inteligentnou sprchovou toaletou Grohe Sensia Arena. Viete, čo patrí medzi jej najdôležitejšie benefity?


Perfektná starostlivosť o pokožku

Sprchová toaleta Grohe Sensia Arena využíva prírodné vlastnosti vody, a tak zanechá prirodzený pocit čistoty a navyše aj osvieži a revitalizuje pokožku. Sprchu v toalete si môžete nastaviť podľa svojich vlastných preferencií. Medzi základné nastavenia sprchy patrí hlavná, jemná, oscilačná sprcha, ale aj uvoľňujúca masážna sprcha či separátne sprchovacie rameno pre intímnu dámsku hygienu. Grohe technológia Skincare so svojimi nastaviteľnými režimami sprchy, dvojitými sprchovými ramenami s antibakteriálnou úpravou a neobmedzeným prívodom teplej vody zabezpečí dokonalú starostlivosť.


Maximálna hygienická čistota

Grohe Sensia Arena so zabudovanými inovatívnymi technológiami vytvára 100 % hygienické prostredie toalety, ale aj záchodovej misy či celého keramického povrchu elektronického bidetu. Špičkové technológie Aquaceramic, glazura HyperClean, Rimless, Triple Vortex a Plasmacluster chránia pred nečistotami, baktériami a vodným kameňom.  Plasmacluster je doposiaľ nový rozmer hygieny odstraňujúci baktérie od najmenších zárodkov aj v tých najhoršie dostupných miestach toalety.


Osobný komfort

Čistota a starostlivosť nie sú jediné výhody sprchovej toalety. Doplnkové funkcie ako potlačenie zápachu, vysúšač, nočné osvetlenie, automatické zatváranie a otváranie, automatické splachovanie, plynulé sklápanie sedátka a poklopu či ovládanie prostredníctvom aplikácie poskytujú absolútny komfort.  S Grohe Sensia s automatickým potláčaním zápachu sa nemusíte obávať nepríjemných pachov. Vďaka dvom zabudovaným ventilátorom a uhlíkovým filtrom neprenikne žiaden pach, ale len vyčistený vzduch.

Kontrolu nad svojou osobnou hygienou môžete ovládať tromi možnými spôsobmi - prostredníctvom aplikácie, intuitívneho diaľkového ovládača alebo cez ovládací panel na bočnej strane sedátka. Mobilná aplikácia je určená pre všetky operačné systémy. Môžete si v nej dokonca uložiť svoje osobné či rôzne iné užívateľské nastavenia pri každom použití toalety.


Jedinečnosťou elektronickej sprvchovej toalety je revolučná technológia PlasmaCluster, ktorá účinne odstráni baktérie už od tých najmenších zárodkov. To aj v ťažko dostupných miestach, kam by sa pri bežnom čistení nedostali. Technológia vychádza z najnovších vedeckých poznatkov, pri čistení využíva kladne a záporne nabité ióny striebra. Všetko pre dosiahnutie neprekonateľnej čistoty a hygieny. PlasmaCluster bola vyvinutá spoločnosťou Sharp Corporation.

Aplikácia GROHE SENSIA ARENA® vytvorí z vašeho mobilného telefónu ovládač pre SENSIA ARENA®. Aplikácia vám umožní využívať všetky funkcie toalety.