Filter

Cena

0 € - 1260 €

Stav produktu

Skladom

Výpredaj

Do bytového jadra

Špeciálna akcia

Podomietkové nádrže a konštrukcie / Podkategórie

  • Nádrže/konštrukcie
  • Tlačítka

    Ovládacie tlačidlá pre WC pre podomietkové riešenie sú k dispozícii v rôznom prevedení. Štýlové farebné prevedenie sa hodí do bežných kúpeľní, pre nadštandardné a luxusné kúpeľne sú v ponuke bezdotykové tlačidlá s podsvietením na čiernom skle. Bezdotykové senzorové riešenie tlačidiel predstavuje najvyšší štandard v oblasti osobnej hygieny. S dvojtlačidlovým riešením získavate možnosť zvoliť si, aký objemom vody budete splachovať. Šetríte tak energie i financie.

  • Príslušenstvo

    Príslušenstvo pre vybavenie kúpeľne pre podomietkové riešenie. Čokoľvek by ste potrebovali pre zvýšenie komfortu vo vašej kúpeľni, máte k dispozícii v našej ponuke. Pre šetrenie vody pri splachovaní využite tlmič splachovacie prúdu do vypúšťacieho ventilu. Ponúkame aj rôzne podomietkové splachovače pre WC aj pisoáre. Každý priestor vieme vyriešiť a zlepšiť jeho funkciu. Vyberte si zvukové izolácie k WC alebo umývadlu pre prerušenie prenosu zvuku medzi dlaždicami a keramickými predmetmi.

  • Akciové sety

    Akciové sety = u nás vždy výhodný nákup pre podomietkové riešenie. V ponuke si vyberiete z množstva predpripravených setov, ktoré krásne a bezproblémovo zapadnú do vašej kúpeľne. Pred kúpou si zistite potrebné rozmery, aby ste vybrali správny model. Pri zariaďovaní kúpeľne odporúčame siahnuť práve po setoch, ktoré sú komplexným riešením jednotlivých častí kúpeľne. Cena setov je vždy priaznivá, pretože ide o balík komponentov.

Topkúpeľňa na DOMOSS.sk
Úsporná domácnosť
Individuálna cenová ponuka

Podomietkové nádrže a konštrukcie

Podomietkové nádrže sú elegantným a komfortným riešením každej modernej kúpeľne. Zamurovávajú sa priamo do steny preto je z nich vidieť iba funkčné časti. V kúpeľni pôsobia odľahčujúco a jednoducho sa ovládajú. Kúpeľňový priestor sa stáva upokojujúcim a bez rušivých častí. Inštalácia podomietkovej nádržky je nenáročná a zvládne ju aj skúsenejší domáci majster. Vďaka podomietkovým nádržkám s duálnym systémom ušetríte financie aj vodu.