Cenník a spôsoby dodania tovaru1) Štandardné doručenie kuriérom

  • Objednaný tovar vám vyexpedujeme najneskôr do 2 pracovných dní v rámci celej Slovenskej republiky, pokiaľ si tovar objednáte do 11-tej hodiny a je skladom
  • Tovar bude doručený po prvé uzamykateľné dvere
  • Vami objednaný tovar bude doručený kuriérskymi spoločnosťami: Slovenská pošta, DPD, GLS, Geis (Cargo), SDS (Cargo), I2M (Cargo) alebo DOMOSS dovozom
  • Pri platbe na dobierku Vám bude naúčtované automaticky v nákupnom procese 1 € dobierka (neplatí pri platbe kartou alebo prevodom)
  • Platba na dobierku je možná platobnou kartou okrem dodania tovaru prostredníctvom kuriérskych spoločností Geis (Cargo), SDS (Cargo), I2M (Cargo)
  • Spoločnosť si vyhradzuje právo na zmenu kuriérskej spoločnosti (v prípadoch zaručenia rýchlejšieho doručenia či veľkosti zásielky)

Kontakty na kuriérske spoločnosti s ktorými spolupracujeme:

  • Geis - tel. č.: 18 181, e-mail: info@geis.sk
  • Slovenská pošta - tel. č.: 0850 122 413, e-mail: zakaznickyservis@slposta.sk
  • GLS - tel. č.: +421 45 52 42 500, e-mail: inform@gls-slovakia.sk
  • DPD - tel. č.: 0850 373 373, e-mail: dpd@dpd.sk
  • SDS - tel. č.: 18 108, e-mail: info@sds.sk
  • I2M


2) Balík na poštu / BalíkoBox

  • Objednaný tovar Vám odošleme najneskôr do 2 pracovných dní v rámci celej Slovenskej republiky, pokiaľ si tovar objednáte do 11-tej hodiny a je skladom
  • Tovar bude doručený na zvolenú poštu alebo BalíkoBox
  • Pri platbe na dobierku Vám bude naúčtované automaticky v nákupnom procese 1 € dobierka (neplatí pri platbe kartou alebo prevodom)
  • Vyzdvihnite si balík prostredníctvom BalíkoBoxu pohodlne 24/7 - Prezrite si zoznam BalíkoBoxov TU

3) Prémiové doručenie kuriérom GEIS HDP

Službu si viete zvoliť v košíku v kroku "04. Doručenie", služba zahŕňa:

  • Doručenie a umiestnenie tovaru na konkrétne miesto určené príjemcom na ktorékoľvek poschodie.
  • Počet doručujúcich osôb - 2
  • Dodacia lehota 24-72 hod.*
  • SMS avízo v deň prevzatia zásielky do prepravy
  • Online sledovanie zásielky
  • Vynáška na poschodie**
  • 1 pokus o doručenie
  • odstránenie a odvoz prepravných obalov (iba obaly z plastu a papiera)
  • odvoz starého spotrebiča pri výmene za nový (starý spotrebič musí byť odpojený od el. siete, prívodu vody, odpadu a musí byť pripravený prázdny, suchý na mieste doručenia)

*dodacia lehota pri americkej chladničke je na 3 pracovný deň po prevzatí do prepravy
**v prípade vynášky nad 2. poschodie je celková hmotnosť zásielky obmedzená na 200 kg pri dodržaní maximálnej hmotnosti jedného kusu 80

4) Osobný odber

Tovar si môžete vyzdvihnúť po emailovej, SMS alebo telefonickej výzve. Tovar sa bude držať v rezervácií na osobný odber do 7 dní, pokiaľ zákazník neinformuje telefonicky alebo emailom internetové oddelenie o neskoršom termíne vyzdvihnutia.


Čas vyzdvihnutia objednaného tovaru na osobný odber:

  • DOMOSS Piešťany (zobraziť): Pondelok - Piatok: 09:00 – 17:300, sobota 09:00 – 12:00
  • DOMOSS Kubín (zobraziť): Pondelok - Sobota: 08:00 – 18:00

Pri osobnom odbere je účtovaný jednorázový manipulačný poplatok 1€ a tovar je možné platiť v hotovosti aj platobnou kartou. Tovar nie je možné vyzdvihnúť v našich štúdiách v Bratislave, Trnave a Trenčíne.
5) Individuálny cenník pre zákazníkov z Piešťan a okolia

Cena prepravy veľkých spotrebičov pre zákazníkov z Piešťan  - 3€, okolie - 5€ (neplatí pri dovoze za prvé uzamykateľné dvere ak je pri tovare doprava zadarmo)

Okolie Piešťan sa rozumie: Trebatice, Borovce, Rakovice, Veselé, Dubovany, V. Kostoľany, Pečeňady, Žlkovce, Trakovice, Červeník, Madunice, Leopoldov, Vrbové, Dolný Lopašov, Kočín, Lančár, Chtelnica, Šterusy, Nižná, Prašník, Drahovce, Krakovany, V. Orvište, Ostrov, Bašovce, Očkov, Pobedim, Podolie, Čachtice, Hrachovište, Krajné, Stará Turá, H. Streda, Brunovce, Potvorice, Považany, Lubina, Bzince pod Javorinou, NMnV, Banka, Moravany, Ducové, Hubina, Modrová, Stará a Nová Lehota, Modrovka, Lúka, Hrádok, Hôrka nad Váhom, Kočovce, Rakoľuby, Ratnovce, Sokolovce, Koplotovce, Hlohovec.


Doručovali sme tovar do týchto krajín: Španielsko, Česká republika, Poľsko, Lotyšsko, Rakúsko, Taliansko, Fínsko, Írsko, Nemecko.

Ako postupovať v prípade, ak Vám prepravca doručí poškodený tovar 


Pri preberaní tovaru od prepravcu si prosím pozorne skontrolujte dodaný tovar.
Zásielku, ktorá sa na prvý pohľad vyzerá ako poškodená – poškodený obal, nepreberajte.

Ak je tovar poškodený, aj keď bol obal neporušený, je potrebné o tejto skutočnosti informovať, čo najskôr prepravcu, alebo našu spoločnosť prostredníctvom reklamačného formuláru na stránke/e-mailom.


Slovenská pošta - najneskôr nasledujúci pracovný deň po dodaní zásielky, ak ide o reklamáciu poškodenia obsahu alebo poškodenia s úbytkom obsahu zásielky, ktoré nebolo zrejmé pri jeho dodaní (reklamáciu môžete uplatniť na ktorejkoľvek pošte)

Slovenská pošta (balíkomat) - pri doručení do Balíkomatu neopúšťajte priestor pokrytý jeho kamerami a skontrolujte vonkajšie balenie. Ak nesie známky poškodenia alebo nepovolenej manipulácie, uplatnite reklamáciu na obrazovke Balíkomatu - následne balík vrátite naspäť do prepážky.​DPD – oznámiť do 2 pracovných dní a spísať Zápis o škode.

GLS - oznámiť do 2 pracovných dní a spísať Zápis o škode.

Odosielateľ je zodpovedný za náležité balenie tovaru. Ak je balík poškodený z vonkajšej strany, napríklad je v škatuli diera, môžete odmietnuť prevzatie takého balíka. GLS potom vráti balík do depa a informuje o reklamácii odosielateľa.

V prípade viditeľného poškodenia balíka alebo balenia, môžete pri doručení jeho obsah skontrolovať. Vodič doručovateľ zaznamená výsledok kontroly a spoločne s príjemcom pripraví správu.

Ak prijmete balík, ktorý sa zdá byť nepoškodený a po otvorení zistíte, že je poškodený jeho obsah, sťažovať by ste sa mali u odosielateľa. Dôvodom je fakt, že GLS nemôže a nesmie kontrolovať obsah odosielaných balíkov. Poštové tajomstvo sa vzťahuje aj na GLS.GEIS - oznámiť do 2 pracovných dní a spísať Zápis o škode.

SDS - oznámiť do 2 pracovných dní a spísať Zápis o škode.

I2M - oznámiť do 2 pracovných dní a spísať Zápis o škode.

Toptrans - oznámiť do 2 pracovných dní a spísať Zápis o škode.

Pri doručení dôkladne skontrolujte balenie (aj zospodu). Ak zistíte, že balenie nesie známky mierneho poškodenia, zásielku preberte, ale uveďte poškodenie do preberacieho protokolu. Ak zistíte, že balenie nesie známky vážneho poškodenia, zásielku odmietnite a informujte nás emailom.

Po doručení odporúčame bezodkladne a dôkladne skontrolovať obsah balíku. Ak dodatočne zistíte, že tovar je poškodený alebo nekompletný, kontaktujte nás emailom. Reklamácie tohto charakteru prijímame maximálne do 24 hodín od doručenia.

Reklamácie mechanického poškodenia tovaru, ktoré neboli zjavné pri jeho prevzatí, je nutné uplatniť bez zbytočného odkladu po prevzatí tovaru, najneskôr do 24 hodín od jeho prevzatia. Neskoršie reklamácie si bude môcť kupujúci uplatniť len ak preukáže, že reklamované vady mal tovaru už v čase jeho prevzatia kupujúcim od dopravcu. Zodpovednosť za poškodenie tovaru v priebehu dopravy nesie dopravca. Prepravovaný tovar je poistený.


Pokiaľ požadujete odvoz starého elektrospotrebiča, tento musí byť ešte pred príchodom kuriéra odpojený od všetkých sietí (elektrina, voda, plyn, atď.) a vymontovaný, so zaistenými otvárateľnými časťami (napr. zalepiť dvierka).

Odporúčame, aby ste si po dobu 14 pracovných dní ponechali všetky obalové materiály, v ktorých bol výrobok alebo jeho súčasti dodané. Taktiež odporúčame veľmi opatrné zaobchádzanie s výrobkom počas tejto doby a ponechať všetky ochranné fólie na tovare. Pokiaľ sa rozhodnete výrobok do 14 pracovných dní vrátiť, je dôležité, aby bol nepoškodený, neniesol známky používania a bol v kompletnom balení (Obchodné podmienky, čl. 5, ods. 3).