E-shop, v ktorom nájdete všetko do kúpeľne

Topkúpeľňa.sk predstavuje špecializovaný e-shop spoločnosti DOMOSS, ktorý sa stará o váš domov a kúpeľňu už viac ako 30 rokov.

Zariaďujete veľkú alebo malú kúpeľňu? Rekonštruujete WC? Preferujete minimalistický alebo industriálny štýl?  Či ste skôr fanúšikom smart domácnosti a túžite mať takú aj kúpeľňu? V našom širokom sortimente, s viac ako 5 000 produktami skladom nájdete všetko, čo potrebujete, aby ste si zariadili kúpeľňu a toaletu podľa vlastných predstáv.


Vyberte si zo širokej ponuky produktov a využite naše služby, vďaka ktorým bude váš nákup či rekonštrukcia ešte jednoduchšia. 


U nás nájdeteVyužite naše služby

Vyškolený personál Vám rád pomôže pri výbere a nákupe produktov do vašej kúpeľne tak, aby ste si ju zariadili presne podľa vašich predstáv. Pri rekonštrukcii Vám odborný personál rád pomôže a vypracuje dispozičné riešenie a grafický dizajn. V prípade väčšieho nákupu môžete požiadať o individuálnu cenovú ponuku či požiadať o nákup na splátky.


Ako vznikol DOMOSS a Topkúpeľňa?

Príbeh DOMOSS-u sa začal písať v roku 1990, kedy sa piati kolegovia z VÚSST Piešťany rozhodli postaviť na vlastné nohy a začať podnikať. Ich cieľom bolo zákazníkom ponúknuť kvalitné produkty a služby, ktoré si priali. Tam, kde pred 30 rokmi na Bratislavskej ulici stál malý domček, sa vďaka vytrvalosti, odhodlaniu a hlavne spokojnosti zákazníkov podarilo vybudovať úspešnú lokálnu firmu.

Od roku 1990 využilo služby DOMOSS-u množstvo spokojných zákazníkov. Za svoje dlhoročné pôsobenie na trhu sa DOMOSS vybudoval na silného regionálneho partnera a firmu s tromi predajňami (OC DOMOSS v Piešťanoch, DOMOSS – EURONICS v Skalici a Dolnom Kubíne), piatimi kuchynskými a štyrmi kúpeľňovými štúdiami a dvomi eshopmi (domoss.sk a topkupelna.sk). Svoje služby poskytuje aj v oblasti B2B cez svoje veľkoobchody s veľkou bielou technikou a sanitou a sieť predajní mybath.sk.

DOMOSS spolupracuje s architektmi, projektantmi, stavebnými spoločnosťami i ďalšou odbornou verejnosťou, čo napomáha smerovať ponuku firmy do oblastí, ktoré pre konečného klienta znamenajú jedinečné riešenia postavené na najmodernejších trendoch a poznatkoch v oblasti bytového dizajnu a ergonómie.

Misia spoločnosti

„Vytvárame podmienky pre zvýšenie kvality Vášho života tým, že uľahčíme a zefektívnime Vaše domáce práce, zatraktívnime Vašu domácnosť a vytvoríme priestor pre chvíle pohody a oddychu.“
„Obchodným partnerom poskytujeme kvalitu sortimentu a služieb, zabezpečujúcu ich dobré meno, trvalý záujem zákazníkov a maximálny dosiahnuteľný efekt.“

Vízia spoločnosti

„Otvorením nových trhov, vhodnou kooperáciou, partnerstvom a rozumnou finančnou politikou dosahovať ďalší rast, ako i úspech firmy, popredné postavenie na trhu bývania , techniky, spotrebného tovaru a služieb pre domácnosť, čo pomôže vytvoriť stále lepšie služby zákazníkom, zabezpečí pracovné miesta a priestor pre sebarealizáciu zamestnancov.“