Filter

Cena

0 € - 4650 €

Stav produktu

Skladom

Výpredaj

Dĺžka hadice (cm)

120 - 205

Špeciálna akcia

Sprchy a sprchový program / Podkategórie

 • Ručné sprchy

  Ručná sprcha sa hodí do sprchového kúta aj do vane. Výhodou je, že aj základné verzie majú viacero nastavení prietoku prúdu. Poznáme jednoprúdové, dvojprúdové, trojprúdové, štvorprúdové a päťprúdové. Rôznou kombináciou dosiahneme masážny efekt či efekt príjemne padajúceho dažďa alebo len osviežujúcu sprchu. Ručné sprchy majú obmedzovať prúdu vody, ktorý šetrí vaše peniaze.

 • Hlavové sprchy

  Horné alebo hlavové sprchy zaručujú dokonalý pôžitok zo sprchovania. Vďaka dokonalej distribúcii vody, kvapky zasiahnu celé telo nastaviteľným príjemným prúdom. Ak siahnete po verzii s funkciou Ecomat, ušetríte aj značné množstvo vody. Hlavové sprchy majú viacero možností montáže. Využíva sa montáž na stenu, do stropu či na špeciálny držiak.  

 • Sprchové hadice

  Sprchová hadica musí byť kvalitná. Aj pri zvýšenej záťaži by mal a vydržať niekoľko rokov. Umelohmotná sprchová hadica, chrómová sprchová hadica alebo kovová sprchová hadica v kvalitnom prevedení má dlhú životnosť. Vybrať si môžete z modelov rôznych dĺžok tak, aby vás v sprche neobmedzovali v pohybe. 

 • Držiaky na sprchu

  Držiak na sprchu slúži na nastavenie žiadanej výšky sprchy. Ich súčasťou bývajú aj držiaky na mydlo a šampón. Sprchový držiak býva v dĺžke 60 centimetrov alebo 90 centimetrov.

  K sprchovým ružiciam ponúkame tyče s posuvným držiakom sprchy v dĺžke 60 a 90 cm alebo jednoduchý plastový držiak sprchy. Stenový vývod sprchy je určený k podomietkovým batériám. Najčastejšie sa používa pevný držiak na sprchu alebo nastaviteľný držiak na sprchu. Existujú aj držiaky so vstupom na prívod vody.

 • Kolienka na sprchu

  Kolienko na sprchu je najdôležitejšia súčasť sprchového setu. Ním pripájame vývod sprchovej hadice so sprchovou hlavicou. Najčastejšie býva v chrómovom prevedení.

Topkúpeľňa na DOMOSS.sk
Úsporná domácnosť
Individuálna cenová ponuka