Pripravený na nový zážitok? 

Vylepšenia a renovácia domácnosti môže byť naozaj jednoduchá a cenovo dostupná. Dokonca aj v miestnostiach, kde by ste to neočakávali - napríklad v kúpeľni alebo kuchyni. Zoznámte sa s Grohe QuickFix a užívajte si život naplno. Už žiadne komplikované inštalácie vybavenia do kúpeľne či kuchyne. Unikátna technológia skracuje dobu inštaláciu až o 40%. Neušetríte len čas, ale aj peniaze.


Vyberte si z jednotlivých sérií Grohe Quickfix

Grohe Start

vodovodné batérie

Zobraziť vodovodné batérie

Grohe Vitalio

sprchové systémy

Zobraziť sprchové systémy

Grohe Solido

inštalačné moduly WC

Zobraziť inštalačné moduly

Grohe Precision

termostatické batérie

Zobraziť termostatické batérie


Všetko v jednej krabici

QuickTool

Náradie QuickTool pre jednoduchú a rýchlu inštaláciu. V balíku nájdete nástroj, ktorý spája všetky tri potrebné funkcie pre pohodlnú inštaláciu a následnú údržbu. Nepotrebujete hľadať žiadne iné náradie.

QuickGuide

Strácate sa v komplikovaných a zložitých manuáloch? Vďaka manuálu QuickGuide získate presný a prehľadný návod. Vďaka tomu, svoje produkty QuickFix jednoducho a svojpomocne namontujete.

QuickVideo

Radšej preferujete videá? Tím Grohe pripravil prehľadné videá, vďaka ktorým svoje produkty QuickFix jednoducho nainštalujete. Pre spustenie videa stačí naskenovať QR-kód z krabice. Naozaj jednoduché.ODPORÚČAME Z PONUKY GROHE QUICKFIX


Dodajte svojej kúpeľni nový vzhľad a sviežosť, vďaka Grohe Start

Vyberte si zo všestrannej ponuky umývadlových, vaňových či sprchových batérií rôznych veľkostí. Batérie Grohe Start s moderným dizajnom a praktickými vlastnosťami sú perfektnou voľbou.

Pre väčšie pohodlie si môžete vybrať variant s vyťahovacou sprškou a získať tak dodatočnú flexibilitu. Určite ju oceníte pri umývaní väčších nádob či vlasov. S batériami Grohe Start vďaka integrovanému systému EcoJoy šetríte aj prírodu. Systém EcoJoy obohacuje vodu vzduchom. Vďaka tomu znižuje prietok a zaisťuje dokonalý a objemný prúd vody, ktoré šetrí cenné zdroje. 

Výsuvná sprška pre úplnú flexibilitu.

Dostatočná výška pre pohodlie pri umývaní.

Vyberte si potrebnú veľkosť - od S až po XL

QuickTool pre jednoduchú inštaláciu v balení


VYBERTE SI Z PONUKY GROHE QUICKFIX