hansgrohe - od začiatku udávame trendy v zaobchádzaní s vodou


Značka hansgrohe je symbolom inovácií, dizajnu a kvality v kúpeľni a kuchyni. Oblasť výrobkov pre kúpeľňu a kuchyňu sme výrazne ovplyvňovali už od roku 1901, ovplyvňujeme ju v súčasnosti a budeme ju ovplyvňovať aj do budúcnosti. Spoločnosť hansgrohe začala k používateľskému komfortu pristupovať revolučným spôsobom, vďaka ktorému je každodenné zaobchádzanie s vodou pohodlnejšie, bezpečnejšie a úspornejšie. Odjakživa sa pritom sústredíme na človeka a jeho potreby. Nepochybne vás zaujmú aj čisté tvary a módne farebné koncepcie našej ponuky batérií. Rovnako ako dosiaľ je firma prevažne situovaná v Schiltachu a Offenburgu, aby splnila svoje heslo „Made in Germany“, ktoré je prísľubom kvality, na ktorú sa môžete spoľahnúť. Najlepším dôkazom toho je naša mimoriadna paleta výrobkov, ktorá ponúka dosiaľ nevídané zážitky s vodným živlom a výhody, ktoré tu ešte neboli. Vďaka veľkému výberu z našej ponuky najrôznejších dizajnov, farieb, tvarov, materiálov a vďaka mnohým rôznorodým funkciám vyhovieme akýmkoľvek prianiam zákazníkov.Vaše požiadavky sú naším meradlom – preto hansgrohe


Inovácie 

Inovácie značky hansgrohe predstavujú revolúciu v sanitárnom sektore. Mnoho z týchto myšlienok píše históriu v oblasti sanity, neraz dokonca aj históriu kultúry. Naša schwarzwaldská továreň na nápady s vlastným výskumným a vývojovým laboratóriom pracuje aj naďalej neustále na nových nápadoch. Naša spoločnosť sa radí medzi „TOP 100“ a vďaka viac ako 16 000 aktívnymi patentmi patrí aj dnes v rámci celého sveta k dodávateľom, ktorí udávajú tón v sanitárnom sektore. Pri hansgrohe sa všetko točí okolo úžitkovosti produktu a používateľskej príjemnosti pre zákazníkov.

Dizajn 

Tvar, estetika, štýl: slovo „dizajn“ má mnoho synoným. Pre hansgrohe je dizajn viac ako len pekný vzhľad. Spolu s renomovanými dizajnérmi kladieme dôraz na vysokú kvalitu a úspešný dizajn výrobkov aj na optimálnu úžitkovosť pre zákazníka. Naše výrobky získali viac ako 600 ocenení za dizajn na medzinárodných súťažiach. Či už dávate prednosť modernému, klasickému či avantgardnému štýlu, hansgrohe ponúka pre každý z nich vhodné vybavenie. Sme presvedčení, že špičkový dizajn prečká krátkodobé módne trendy a tým ochráni vašu investíciu.


Kvalita

Od roku 1901 sa ľudia z celého sveta spoliehajú na vysoko kvalitné výrobky s dlhou životnosťou zo Schwarzwaldu. Výroba je na asi 80 % umiestnená v Nemecku a heslo „Made in Germany“ tvorí pevnú súčasť našej filozofie. Ponúkame záruku výrobcu 5 rokov* a garantovanú dostupnosť náhradných dielov 15 rokov, pretože sme na 100 % presvedčení o vysokej kvalite našich produktov. Používame výlučne vysoko kvalitné materiály vhodné na pitnú vodu. Tie sa osvedčili v dlhodobých testoch a vyhovujú všetkým požiadavkám. Kvalita, na ktorú sa môžete spoľahnúť. *(viď. záručné podmienky - www.hansgrohe.sk/zaruka)

Servis

Spokojnosť zákazníkov je u hansgrohe odjakživa v centre pozornosti. S kompetentným poradenstvom a digitálnymi pomôckami sme vám kedykoľvek k dispozícii, aby sme spoločne zaručili váš úspech. V hansgrohe chápeme sami seba ako partnera obchodníkov a remeselníkov. Našim zákazníkom sme zakaždým schopní dodať najvyššiu kvalitu a individuálne služby, čo je základnou súčasťou našej firemnej filozofie. Nezáleží na tom, či ide o otázky, problémy alebo špeciálne priania.


Techniky


Select - vaše tlačidlo pre väčší komfort

hansgrohe Select vám uľahčí každodenný pobyt v kúpeľni. Jednoduché stlačenie tlačidla na sprche, ovládaní sprchy alebo umývadlovej batérii spustí či zastaví prúd vody alebo razom zmení druh prúdu. 
Dozvedieť sa viac.

ComfortZone - pre vašu osobnú voľnosť pri pohybe

Technológiou ComfortZone značky hansgrohe si sami určujete vzdialenosť medzi výtokom batérie a umývadlom. Či už kvôli tomu, aby ste si umyli ruky bez zafŕkania okolia, alebo aby ste si pohodlne umyli vlasy či naplnili nádoby.
Dozvedieť sa viac.


QuickClean - jednoducho zatočte s vodným kameňom

Pri sprchách a batériách vybavených technológiou QuickClean sa ľahko zbavíte vodného kameňa a nečistôt. Stačí jednoducho prstom utrieť pružné silikónové vložky – a je hotovo.
Dozvedieť sa viac.

EcoSmart - ekologický spôsob úspory peňazí

Sprchy a batérie vďaka dômyselnému obmedzeniu prietoku spotrebujú až o 60 percent menej vody než bežné výrobky. Aj napriek tomu si však vychutnáte bohatý prúd vody, pretože ten je obohatený o vzduch.
Dozvedieť sa viac.


AirPower - pre nespútaný pocit blaženosti

Jemnú silu dvoch prírodných prvkov pocítite pri sprchovaní s technológiou AirPower. AirPower obohacuje vodu o vzduch, a tak sú kvapky plnšie a hebkejšie. Vďaka tomu spotrebujete menej vody a ušetríte na nákladoch.
Dozvedieť sa viac.

XXLPerformance - božský pôžitok zo sprchovania

Vychutnajte si blahodarné chvíle pod rozmernou dažďovou sprchou. Z extra veľkých plôch dýz horných a ručných spŕch prúdi voda v obzvlášť širokom priestore. Vďaka technológii EcoSmart je pôžitok a efekt úspory rovnako veľký.
Dozvedieť sa viac.


CoolContact - zaručene upokojujúci pocit

Už nemusíte mať strach pred bolestivým horúcim dotykom alebo oparením. Vďaka inovatívnej technológii CoolContact sa povrch termostatu nerozpáli. Môžete si tak bezstarostne vychutnávať slasť zo sprchovania.
Dozvedieť sa viac.

CoolStart- úspora energie so správnym natočením

Pri bežných batériách tečie teplá voda už v prostrednej polohe páky. Pri batérii CoolStart tečie v prostrednej polohe iba studená voda a preto nedôjde k spusteniu ohrievača, čo ušetrí vaše náklady. Teplú vodu primiešate natočením páky doľava.
Dozvedieť sa viac.