hansgrohe - od začiatku udávame trendy v zaobchádzaní s vodou


Značka hansgrohe je symbolom inovácií, dizajnu a kvality v kúpeľni a kuchyni. Oblasť výrobkov pre kúpeľňu a kuchyňu sme výrazne ovplyvňovali už od roku 1901, ovplyvňujeme ju v súčasnosti a budeme ju ovplyvňovať aj do budúcnosti. Spoločnosť hansgrohe začala k používateľskému komfortu pristupovať revolučným spôsobom, vďaka ktorému je každodenné zaobchádzanie s vodou pohodlnejšie, bezpečnejšie a úspornejšie. Odjakživa sa pritom sústredíme na človeka a jeho potreby. Nepochybne vás zaujmú aj čisté tvary a módne farebné koncepcie našej ponuky batérií. Rovnako ako dosiaľ je firma prevažne situovaná v Schiltachu a Offenburgu, aby splnila svoje heslo „Made in Germany“, ktoré je prísľubom kvality, na ktorú sa môžete spoľahnúť. Najlepším dôkazom toho je naša mimoriadna paleta výrobkov, ktorá ponúka dosiaľ nevídané zážitky s vodným živlom a výhody, ktoré tu ešte neboli. Vďaka veľkému výberu z našej ponuky najrôznejších dizajnov, farieb, tvarov, materiálov a vďaka mnohým rôznorodým funkciám vyhovieme akýmkoľvek prianiam zákazníkov.Vaše požiadavky sú naším meradlom – preto hansgrohe


Inovácie 

Inovácie značky hansgrohe predstavujú revolúciu v sanitárnom sektore. Mnoho z týchto myšlienok píše históriu v oblasti sanity, neraz dokonca aj históriu kultúry. Naša schwarzwaldská továreň na nápady s vlastným výskumným a vývojovým laboratóriom pracuje aj naďalej neustále na nových nápadoch. Naša spoločnosť sa radí medzi „TOP 100“ a vďaka viac ako 16 000 aktívnymi patentmi patrí aj dnes v rámci celého sveta k dodávateľom, ktorí udávajú tón v sanitárnom sektore. Pri hansgrohe sa všetko točí okolo úžitkovosti produktu a používateľskej príjemnosti pre zákazníkov.

Dizajn 

Tvar, estetika, štýl: slovo „dizajn“ má mnoho synoným. Pre hansgrohe je dizajn viac ako len pekný vzhľad. Spolu s renomovanými dizajnérmi kladieme dôraz na vysokú kvalitu a úspešný dizajn výrobkov aj na optimálnu úžitkovosť pre zákazníka. Naše výrobky získali viac ako 600 ocenení za dizajn na medzinárodných súťažiach. Či už dávate prednosť modernému, klasickému či avantgardnému štýlu, hansgrohe ponúka pre každý z nich vhodné vybavenie. Sme presvedčení, že špičkový dizajn prečká krátkodobé módne trendy a tým ochráni vašu investíciu.


Kvalita

Od roku 1901 sa ľudia z celého sveta spoliehajú na vysoko kvalitné výrobky s dlhou životnosťou zo Schwarzwaldu. Výroba je na asi 80 % umiestnená v Nemecku a heslo „Made in Germany“ tvorí pevnú súčasť našej filozofie. Ponúkame záruku výrobcu 5 rokov* a garantovanú dostupnosť náhradných dielov 15 rokov, pretože sme na 100 % presvedčení o vysokej kvalite našich produktov. Používame výlučne vysoko kvalitné materiály vhodné na pitnú vodu. Tie sa osvedčili v dlhodobých testoch a vyhovujú všetkým požiadavkám. Kvalita, na ktorú sa môžete spoľahnúť. *(viď. záručné podmienky - www.hansgrohe.sk/zaruka)

Servis

Spokojnosť zákazníkov je u hansgrohe odjakživa v centre pozornosti. S kompetentným poradenstvom a digitálnymi pomôckami sme vám kedykoľvek k dispozícii, aby sme spoločne zaručili váš úspech. V hansgrohe chápeme sami seba ako partnera obchodníkov a remeselníkov. Našim zákazníkom sme zakaždým schopní dodať najvyššiu kvalitu a individuálne služby, čo je základnou súčasťou našej firemnej filozofie. Nezáleží na tom, či ide o otázky, problémy alebo špeciálne priania.


Techniky


Select

Vaše tlačidlo pre väčší komfort

hansgrohe Select vám uľahčí každodenný pobyt v kúpeľni. Lebo na obsluhu stačí jednoduché stlačenie tlačidla na sprche, ovládaní sprchy alebo umývadlovej batérii. A razom sa zmení druh prúdu alebo sa spustí či zastaví prúd vody. Vďaka tomuto premyslenému konceptu ovládania zažijete vodu obzvlášť komfortne. Viac sa dočítate TU.

ComfortZone

Pre vašu osobnú voľnosť pri pohybe

Vyberte si svoj priestor. Či už kvôli tomu, aby ste si umyli ruky bez toho, aby ste sa pritom postriekali, aby ste si pohodlne umyli vlasy, alebo naplnili nádoby – s technikou ComfortZone značky hansgrohe si sami určujete vzdialenosť medzi výtokom batérie a umývadlom. V každej situácii tak môžete mať dosť voľného miesta na pohyb.


QuickClean

Ako zatočiť s vodným kameňom jednoducho a rýchlo

Len v naozaj čistej kúpeľni sa budete cítiť dobre. Preto je tu na jednoduché a rýchle upratovanie QuickClean. Sprchy a batérie vybavené touto technikou sa ľahko zbavia vodného kameňa a nečistôt – dočista bez čistiacich prostriedkov. Stačí jednoducho prstom utrieť pružné silikónové vložky – a je hotovo. Vaše výrobky značky hansgrohe tak zostanú nadlho funkčné a krásne

EcoSmart

Ekologický spôsob úspory peňazí

Nechcete plytvať drahocennou vodou. Sprchy a batérie značky hansgrohe prevádzkované s technikou Eco Smart vám s tým pomôžu. Vďaka dômyselnému obmedzeniu prietoku spotrebujú až o 60 percent menej vody než bežné výrobky. I napriek tomu si však vychutnáte bohatý prúd vody, pretože ten je obohatený o vzduch. Navyše vďaka nižšej spotrebe teplej vody spotrebujete aj menej energie. S technológiou EcoSmart tak znížite náklady a zároveň urobíte niečo pre životné prostredie. Koľko vody a energie môžete ušetriť, vám prezradí kalkulačka úspor na internetovej adrese: savings.hansgrohe.sk


AirPower

Pre nespútaný pocit blaženosti

Jemnú silu dvoch prírodných prvkov pocítite pri sprchovaní s technikou AirPower, pretože obohacuje vodu o vzduch. Vďaka tomu sú kvapky pri dopade na pokožku plnšie, ľahšie a hebkejšie. Zároveň ušetríte tak drahocennú vodu – pri neobmedzenom potešení zo sprchovania spojenom s pocitom plného prúdu vody.

XXLPerformance

Božský pôžitok zo sprchovania

Vychutnajte si relaxačné blahodarné chvíle pod rozmernou dažďovou sprchou. Z extra veľkých plôch dýz horných a ručných spŕch prúdi voda v obzvlášť širokom priestore. Spoločne s technikou EcoSmart sú pôžitok a efekt úspory rovnako veľké.


CoolContact

Zaručene upokojujúci pocit

Žiadny strach – keď ste vy alebo vaše deti chránení pred bolestivým dotykom alebo oparením. Vďaka inovatívnej chladiacej technike CoolContact sa povrch termostatu nerozpáli. Môžete si tak bezstarostne vychutnávať slasť zo sprchovania.

CoolStart

Úspora energie so správnym natočením

Pri bežných batériách tečie teplá voda už v prostrednej polohe páky. Obehové čerpadlo, zásobník vody či prietokový ohrievač sa spustí vo chvíli, keď pustíte vodu. Pri batérii CoolStart tečie v prostrednej polohe iba studená voda a preto nedôjde k spusteniu ohrievača. Teplú vodu jednoducho primiešate natočením páky doľava. Urobíte tak niečo pre životné prostredie a znížite Vaše náklady.