SANSWISS - 40 ROKOV EURÓPSKEJ TRADÍCIE, NAJVYŠŠIE ŠTANDARDY, PURISTICKÝ DIZAJN A MIMORIADNA VARIABILITA RIEŠENÍ


SanSwiss je tradičný európsky výrobca sprchových zásten a vaničiek. SanSwiss je súčasťou skupiny RONAL, popredného výrobcu kolies z hliníkových zliatin pre automobily a úžitkové vozidlá. Spoločnosť RONAL založil v Nemecku roku 1969 Karl Wirth, podnikateľ a pretekár Formuly 1. Hliník ako ľahký a pevný kov odolný proti korózii považoval Karl Wirth za ideálny materiál nielen pre výrobu kolies pre osobné automobily, ale aj profily sanitárnej techniky. V roku 1981 sa rozhodol využiť svoje know-how a založil vo Francúzsku závod na výrobu sprchových zásten vysokej kvality. Úspech nových produktov na európskych trhoch viedol k založeniu holdingu RONAL so sídlom v Härkingene vo Švajčiarsku a značky SanSwiss, samostatnej skupiny pre výrobu sprchových zásten. Trvalý rast na francúzskych a nemeckých trhoch umožňoval rozširovanie výroby. Výrobné závody SanSwiss tak sídli vo Francúzsku, Rumunsku a najväčší z nich potom v Českej republike, v modernom areáli Jicinskeho závodu


Sprchové zásteny a sprchovacie kúty SanSwiss sú vyrábané z tvrdeného bezpečnostného skla, ktoré je ošetrené unikátnou technológiou Aquaperle zabraňujúcou usadzovaniu povlaku a vodného kameňa na skle. Kvalita sprchovej zásteny je vždy dôsledne kontrolovaná a testovaná tak, aby zodpovedala najvyšším európskym normám. Všetky sprchové kúty SanSwiss tiež nesú označenie TÜV, certifikáciu nemeckej organizácie zaoberajúce sa testovaním rôznych výrobkov na účely ochrany spotrebiteľa a životného prostredia. Dlhá životnosť produktov je garantovaná päťročnou zárukou.

Konštruktéri a dizajnéri SanSwiss kladú nekompromisný dôraz na čistotu dizajnu a inovácie, čo zároveň zvyšuje funkčnú účelnosť výrobkov. Sprchové zásteny CADURA v prevedení U-montáže boli zvolené víťazom kategórie ,,sprchové kúty" súťaže Kúpeľňa roku 2019 poľského magazínu ŁAZIENKA.

Sprchové zásteny a vaničky SanSwiss sú jedinečné tiež vďaka variabilným možnostiam technických riešení. Okrem ponuky stáleho sortimentu SanSwiss disponuje skúsenosťami a zázemím pre výrobu atypických prevedení výrobkov. SanSwiss tak dokáže vyhovieť širokej škále požiadaviek zákazníkov na individuálne riešenie kúpeľne, vrátane neštandardných rozmerov alebo skosenia a výrezov sprchových zásten.