Vitajte vo svete Novaservis

Novaservis je číslom jedna na slovenskom a českom trhu so svojimi vodovodnými batériami METALIA, TITANIA, NOBLESS a FERRO a kúpeľňovými doplnkami. V strednej a východnej Európe má silné zastúpenie a dlhoročné skúsenosti s predajom inštalatérskeho programu, záhradného programu, WC sedátiek a sprchového programu. Táto značka Vás osloví svojim dizajnom, kvalitou, dostupnosťou ale aj predĺženou zárukou a servisom až do domu.

Viac ako 30 ročné skúsenosti v obore.

„Staráme sa o vysokú kvalitu  produktov a našim poslaním je uspokojovanie potrieb zákazníkov a ich bezpečný a dobre fungujúci domov. Produkty spoločnosti NOVASERVIS majú doma milióny našich spokojných klientov. Každý rok uvádzame na trh nové modely, ktoré spĺňajú tie najnáročnejšie očakávania."

Výrobky spoločnosti NOVASERVIS sa vyznačujú vysokou kvalitou, inováciami a dokonalým dizajnom. Dôkazom toho je rada vyznamenaní udeľovaná priemyselnými kruhmi a prestížnymi časopismi o interiérovom dizajne. Ich výrobky sú súčasťou každodenného života, sprevádzajú zákazníkov a pomáhajú im vytvárať príjemný domov.

Firma NOVASERVIS je súčasťou silnej medzinárodnej skupiny FERRO

Na čom staviame

Výroba

40 ročná tradícia výroby sústredená vo vlastnej továrni v Znojme. Najkvalitnejšie suroviny a neustále inovácie sú základom pre prvotriedne výrobky. Následná kontrola kvality všetkých výrobkov pred expedíciou, zaručuje, že zákazníci obdržia kvalitný a spoľahlivý produkt, ktorý garantuje množstvo rokov pohodlného používania.

Kvalita

V každej fáze výroby venuje Novaservis veľkú pozornosť detailom, ich realizácii a dokončení. Spoločnosť kladie veľký dôraz na plnenie platných noriem, technických parametrov, bezpečnosť a funkčnosť produktov. Všetky produkty sú kontrolované na každej výrobnej stanici, a tak produkty dosahujú najvyššiu kvalitu a dokonalý vzhľad.

Ekológia

V rámci inovácii myslí firma Novaservis aj na zelenú budúcnosť. Vďaka tomu nájdete v ponuke viaceré produkty, ktoré pomáhajú šetriť vodu a znižovať spotrebu energie. Tým sa znížia aj vaše náklady v domácnosti. Takéto produkty nájdete na trhu s označením ECO+ alebo ECO. Zároveň Novaservis využíva viaceré úsporné technológie, ako napríklad Air-in System, vďaka ktorému na základe prevzdušnenej vode môžete ušetriť až 50% spotrebovanej vody.

Naše značky vo vašej kúpeľni


Technológie


Riešenia pre vašu kúpeľňu - KONCEPTY MODERNEJ KÚPEĽNE

Nechajte sa inšpirovať. Koncepty obsahujú všetky najmodernejšie dizajnové trendy v oblasti vybavenia kúpeľní. Vyjadrite svoje emócie tvarom, štýlom či farebnosťou.

KONCEPT ECO+

Produktmi METALIA ECO+ sa snažíme ponúknuť výraznú úsporu vody a peňazí pri zachovaní všetkých úžitkových vlastností - vysokej kvality, moderného dizajnu, funkčnosti a užívateľského komfortu. Batérie sme naladili na ekologickú nôtu, za použitia špeciálnych úsporných aerátorov s prepínaním prietoku a doplnili ju o najnovšie úsporné trendy pre sprchovanie.

KONCEPT HRANA

Ak vo Vašej kúpeľni prevláda hranatý dizajn, k dokonalosti ju dotiahnu produkty z konceptu HRANA. Dokonalá súhra pákových alebo termostatických batérií, sprchového programu a kúpeľňových doplnkov. Vybrali sme pre Vás to  najlepšie.

KONCEPT BIELA/CHRÓM

pôsobí naozaj LUXUSNE. Jeho dokonalé krivky úžasne vyniknú. Obľúbený vzhľad a špičková kvalita. Jemná kombinácia bielej farby a lesklého chrómu. Perfektný dizajn vašej kúpeľne doladia produkty z konceptu BIELA/CHRÓM. Dokonalá harmónia vodovodných batérií, sprchového programu a kúpeľňových doplnkov

KONCEPT ČIERNA

Moderný vzhľad nie je len pre odvážnych. Hľadáte luxus v podaní najnovších trendov, ktorý sa hodí ku každému štýlu? Moderný dizajn Vašej kúpeľne podčiarknu produkty z konceptu ČIERNA v matných odtieňoch čiernej. V čiernom prevedení nájdete v ponuke vodovodné batérie, sprchový program aj kúpeľňové doplnky.

KONCEPT FARBA

Milovníci dizajnu si prídu na svoje v konceptu FARBA série METALIA 57. Overená kvalita vás presvedčí. Najpredávanejšie české vodovodné batérie METALIA.

KONCEPT RETRO

Ideálna voľba pre milovníkov klasických línií aj pre tých najnáročnejších zákazníkov. Tento koncept ponúka tradičný design pre vytvorenie dokonalej harmónie vo vašej kúpeľni. Bronzové vyhotovenie je ideálne pre všetkých obdivovateľov retro štýlu, ale aj pre zákazníkov s vycibreným vkusom.

PRODUKTOVÁ PONUKA NOVASERVIS

Vyberte si z kompletnej ponuky našich výnimočných produktov, vodovodných batérií, sprchového programu a kúpeľňových doplnkov, ktorá Vás osloví vysokou kvalitou, nadčasovým dizajnom a skvelou cenou.


VODOVODNÉ BATÉRIE s keramickými kartušami a predĺženou zárukou

TITANIA najpredávanejšie batérie v Českej a Slovenskej republike

METALIA dlhoročná tradícia z Česka

NOBLESS dizajnové vodovodné batérie

FERRO ponúka rôzne netradičné možnosti

KÚPEĽŇOVÉ DOPLNKY z kvalitných nehrdzavejúcich materiálov

TITANIA žiadaný dizajn, zaujímavá cena a široký výber produktov pre všetkých, ktorí chcú doladiť kúpeľňu k dokonalosti

METALIA kvalitné kúpeľňové doplnky vyrábané z mosadze s predĺženou zárukou 25 rokov. Vybrané rady s možnosťou nalepenia

WC SEDÁTKA

Mimoriadnou výhodou je kompatibilita a univerzálnosť, ktorá sedí na tie najpoužívanejšie keramiky.

Máte na výber z veľkého množstva dizajnov, z ktorých si vyberú aj tí náročnejší. WC sedátka majú rôzne funkcie pántov, ktoré uľahčujú čistenie či manipuláciu s doskou.


SPRCHOVÝ PROGRAM

od značky NOVASERVIS má to pravé riešenie do každej kúpeľne.

DREZY A DREZOVÉ BATÉRIE

Veľký výber nerezových a granitových drezov s predĺženou zárukou, ktoré spravia z kuchyne Váš obľúbený priestor.

VYKUROVACIE TELESÁ

Technologická dokonalosť vykurovacích telies prispeje k pohodliu domova. Naša ponuka bielych a chrómových rebríkov vrátane príslušenstva za lákavé ceny Vás určite osloví


ZLATÉ ČESKÉ ručičky

Zázemie NOVASERVIS je v našej továrni a expedícií v Znojme.

V každej fáze výroby venuje NOVASERVIS veľkú pozornosť detailom – ich dokonalému prevedeniu a dokončeniu. Výsledkom je, že každý produkt má najvyššiu kvalitu a dokonalý vzhľad. Produkty sa vyrábajú z najlepších surovín a komponentov od spoľahlivých dodávateľov.