KALDEWEI Saniform Plus 372-1 vaňa 160 x 75 x 41 cm biela 112500010001

KALDEWEI

352387

KW3721

Nový produkt

Skladom
(zistiť dostupnosť tu)

Piešťany (0 ks)
Hlavný sklad (3 ks)

Zdieľajte s priateľmi

Kedy dostanem tento tovar?

Objednávky vytvorené do 11. hodiny so spôsobom platby na dobierku expedujeme najneskôr do 48 hodín v rámci SR. Týka sa to produktov nachádzajúcich sa skladom. Pri veľkých balíkoch sa riadime podmienkami prepravnej spoločnosti. Pri tovare zaplatenom platbou kartou alebo bankovým prevodom je tovar expedovaný po pripísaní platby na bankový účet.

Čo to znamená, keď je tovar na objednávku?

Pri tovare na objednávku vám vieme predbežný termín dodania preveriť priamo u dodávateľa. Pre viac informácií kontaktujte info@domoss.sk

188,16 €

-80,64 €

268,80 €

Detaily

vaňa SANIFORM PLUS 372-1 160 x 75 x 40 cm biela- užitočný objem 107 l (po odrátaní priemerného objemu ponorenej osoby 70)KALDEWEI smaltovaná oceľ s 30-ročnou zárukou Oceľ a sklo - dva vskutku pôvodné, prírodné materiály, ktoré sa osvedčujú už po storočia. Oceľ sa vyznačuje svojou pevnosťou, vysokou zaťažiteľnosťou, robustnosťou a tvarovateľnosťou. Sklo je oproti tomu veľmi odolné voči chemickému a tepelnéme zaťaženiu a ponúka krásny vzhľad. S duchom priekopníka posúva Kaldewei neustále svoje hranice. Vďaka vlastnej špeciálnej receptúre a výrobným procesom sa už takmer celé storočie kontinuálne zdokonaľuje, ustavične zušľachťuje a významne vylepšuje.VÝHODY: - odolnosť voči teplote - odolnosť voči poškriabaniu - farebná stálosť - tvarová stálosť - hygienické vlastnosti, jednoduchá údržba - odolnosť voči kyselinám a chemikáliám - ekologická udržateľnosť, KALDEWEI ,

BENEFITY SMALTOVANEJ OCELE KALDEWEI

ODOLNOSŤ VOČI TEPLOTE

Horiace a tlejúce predmety nezanechávajú na smaltovanej oceli KALDEWEI škvrny ani dymové stopy (napr. cigarety alebo horiace sviečky).

ODOLNOSŤ VOČI POŠKRIABANIU

Vane a sprchovacie vaničky KALDEWEI nie je možné poškriabať materiálmi obvykle používanými v kúpeľni. Pri trení kovu o smalt sa otiera kov, smalt zostane nedotknutý.

FAREBNÁ STÁLOSŤ

Smaltovaná oceľ KALDEWEI je stálofarebná a odolná voči pôsobeniu UV žiarenia a preto nebledne. Akrylát môže zmeniť svoju farbu.

TVAROVÁ STÁLOSŤ

Kúpeľňové vane a sprchovacie vaničky sa pri teplotných výkyvoch nerozpínajú. To znižuje riziko trhlín v škárach a zamedzuje tak škodám z prevlhnutia.

HYGIENICKÉ VLASTNOSTI, JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA

Pri smaltovanej oceli KALDEWEI s povrchovou úpravou Perl-Effekt voda po tvrdom hladkom povrchu doslova skĺzne a vezme so sebou nečistoty, ako aj vápenaté častice.

ODOLNOSŤ VOČI KYSELINÁM A CHEMIKÁLIÁM

Smaltovaná oceľ KALDEWEI je odolná voči všetkým kozmetickým a liečebným kúpeľovým prísadám a parfumom, ktoré znáša ľudská koža (napr. farbám na vlasy).

EKOLOGICKÁ UDRŽATEĽNOSŤ

Vďaka ekologicky nezávadným postupom pri výrobe, balení, doprave a likvidácii získala spoločnosť KALDEWEI ako prvý nemecký výrobca kúpeľňového vybavenia od Inštitútu Bauen und Umwelt e.V. certifikát ako ekologicky udržateľný podľa ISO 14025.

Vlastnosti

SériaSANIFORM PLUS
AkciaÁno
Dĺžka vane (cm)160
Šírka vane (cm)75
Farba vane, vaničkybiela
Doprava ZADARMOÁno
Povrchová úprava materiáluNie
Materiál vane, vaničkysmalt
ProtišmykNie
Skladom3

Hodnotenia

Napíšte názor

KALDEWEI Saniform Plus 372-1 vaňa 160 x 75 x 41 cm biela 112500010001

KALDEWEI Saniform Plus 372-1 vaňa 160 x 75 x 41 cm biela 112500010001

Príslušenstvo

16 ďalších produktov z tejto série

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii