KALDEWEI Saniform Plus 362-1 vaňa 160 x 70 x 41 cm biela 111700010001

KALDEWEI

352385

KW3621

Nový produkt

Skladom
(zistiť dostupnosť tu)

Piešťany (0 ks)
Hlavný sklad (5 ks)
Kedy dostanem tovar Skladom?

Objednávky vytvorené do 11. hodiny so spôsobom platby na dobierku expedujeme najneskôr do 24 hodín. Doručovanie zásielok zabezpečujú kuriérske spoločnosti. Týka sa to produktov skladom u nás (nie skladom u dodávateľa). Pri tovare zaplatenom platbou kartou alebo bankovým prevodom je tovar expedovaný po pripísaní platby na bankový účet.

Kedy dostanem tovar Na objednávku?

Tovar expedujeme po naskladnení na náš sklad. Pri tovare na objednávku vám vieme predbežný termín dodania preveriť priamo u dodávateľa. Pre viac informácií kontaktujte info@domoss.sk

Chcem vypracovať cenovú ponuku, čo mám spraviť?

177,00 €

-106,96 €

283,96 €

Detaily

Obdĺžniková vaňa SANIFORM PLUS 362 160 x 70 x 41 cm biela

- objem 93 l

- vaňa určená na zamurovanie/obloženie

- materiál - smaltovaná oceľ

- vaňový sifón nie je súčasťou balenia

Povinné príslušenstvo:
- univerzálne vaňové nohy KALDEWEI 5030 nie sú súčasťou balenia !

KALDEWEI smaltovaná oceľ s 30-ročnou zárukou
Oceľ a sklo - dva vskutku pôvodné, prírodné materiály, ktoré sa osvedčujú už po storočia. Oceľ sa vyznačuje svojou pevnosťou, vysokou zaťažiteľnosťou, robustnosťou a tvarovateľnosťou. Sklo je oproti tomu veľmi odolné voči chemickému a tepelnému zaťaženiu a ponúka krásny vzhľad. S duchom priekopníka posúva Kaldewei neustále svoje hranice. Vďaka vlastnej špeciálnej receptúre a výrobným procesom sa už takmer celé storočie kontinuálne zdokonaľuje, ustavične zušľachťuje a významne vylepšuje.

BENEFITY SMALTOVANEJ OCELE KALDEWEI

ODOLNOSŤ VOČI TEPLOTE

Horiace a tlejúce predmety nezanechávajú na smaltovanej oceli KALDEWEI škvrny ani dymové stopy (napr. cigarety alebo horiace sviečky).

ODOLNOSŤ VOČI POŠKRIABANIU

Vane a sprchovacie vaničky KALDEWEI nie je možné poškriabať materiálmi obvykle používanými v kúpeľni. Pri trení kovu o smalt sa otiera kov, smalt zostane nedotknutý.

FAREBNÁ STÁLOSŤ

Smaltovaná oceľ KALDEWEI je stálofarebná a odolná voči pôsobeniu UV žiarenia a preto nebledne. Akrylát môže zmeniť svoju farbu.

TVAROVÁ STÁLOSŤ

Kúpeľňové vane a sprchovacie vaničky sa pri teplotných výkyvoch nerozpínajú. To znižuje riziko trhlín v škárach a zamedzuje tak škodám z prevlhnutia.

HYGIENICKÉ VLASTNOSTI, JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA

Pri smaltovanej oceli KALDEWEI s povrchovou úpravou Perl-Effekt voda po tvrdom hladkom povrchu doslova skĺzne a vezme so sebou nečistoty, ako aj vápenaté častice.

ODOLNOSŤ VOČI KYSELINÁM A CHEMIKÁLIÁM

Smaltovaná oceľ KALDEWEI je odolná voči všetkým kozmetickým a liečebným kúpeľovým prísadám a parfumom, ktoré znáša ľudská koža (napr. farbám na vlasy).

EKOLOGICKÁ UDRŽATEĽNOSŤ

Vďaka ekologicky nezávadným postupom pri výrobe, balení, doprave a likvidácii získala spoločnosť KALDEWEI ako prvý nemecký výrobca kúpeľňového vybavenia od Inštitútu Bauen und Umwelt e.V. certifikát ako ekologicky udržateľný podľa ISO 14025.

Vlastnosti

SériaSANIFORM PLUS
AkciaÁno
Farba vane, vaničkybiela
Doprava ZADARMOÁno
Povrchová úpravaNie
ProtišmykNie
Skladom5
Kratšia strana (cm)70
Dlhšia strana (cm)160
Materiál vanesmaltovaná oceľ

Hodnotenia

Napíšte názor

KALDEWEI Saniform Plus 362-1 vaňa 160 x 70 x 41 cm biela 111700010001

KALDEWEI Saniform Plus 362-1 vaňa 160 x 70 x 41 cm biela 111700010001

Príslušenstvo

15 ďalších produktov z tejto série

20 ďalších produktov v rovnakej kategórii