Hansgrohe kuchyne - kuchynské batérie
DOPRAVA ZADARMO

Hansgrohe Focus M41 páková drezová batéria 240 tvar J s vyťahovacou sprškou 2jet matná čierna 31815670

HANSGROHE

378637

FOCUS M41

31815670

Nový produkt

Určuje smer v oblasti dizajnu aj komfortu: Kuchynská batéria s vyťahovacou sprchou v matnej čiernej farbe Páková kuchynská batéria Focus M41 240 s vyťahovacou sprškou v matnej... zobraziť viac
Skladom: viac ako 5 ks predajňa Piešťany: 0 ks
sklad DOMOSS: 5 a viac ks
štúdiá DOMOSS: 0 ks
Kedy dostanem tento tovar?

Objednávky vytvorené do 11. hodiny so spôsobom platby na dobierku odosielame do dvoch pracovných dní. Doručovanie zásielok zabezpečujú kuriérske spoločnosti. Týka sa to produktov skladom u nás (nie skladom u dodávateľa). Pri tovare zaplatenom platbou kartou alebo bankovým prevodom je tovar expedovaný po pripísaní platby na bankový účet. Ak sa tovar nachádza na kuchynskom / kúpeľňovom štúdiu s popisom - ROZBALENÝ KUS, je nutné počítať s dodaním najskôr o 1-2 týždne.

Ide o vystavený tovar?

Pri tovare uvedenom v počte iba 1 ks na predajni (PN, SI, DK) sa jedná o VYSTAVENÝ KUS
Vystavený výrobok je nový, nepoužívaný výrobok vybalený z obalu. Vieme preveriť stav výrobku a pripraviť na expedíciu. Tovar na centrálnom sklade je originál zabalený (ak nie je uvedené v popise produktu inak).

Chcem vypracovať cenovú ponuku, čo mám spraviť?

320,47 €

-213,65 €

534,12 €

Pridať do porovnania

Príslušenstvo

Detaily

Určuje smer v oblasti dizajnu aj komfortu: Kuchynská batéria s vyťahovacou sprchou v matnej čiernej farbe

Páková kuchynská batéria Focus M41 240 s vyťahovacou sprškou v matnej čierne farbe od spoločnosti hansgrohe uľahčuje svojimi početnými užitočnými funkciami každodennú prácu v kuchyni. Ergonomický dizajn s dostatočnou výškou výtoku 230 mm umožňuje ľahko plniť naozaj veľké nádoby (ComfortZone). Výtok je možné vytiahnuť približne o 50 cm a zvyšuje tak akčný rádius pri dreze. Umožňuje natáčanie vo dvoch stupňoch (o 110° alebo 150°) a ponúka tak ďalšie možnosti ovládania. Stlačením tlačidla je možné priamo na výtoku prepínať medzi dvoma typmi prúdu. Jemný sprchový prúd sa skvele hodí na šetrné umývanie potravín, priezračný laminárny prúd s prietokom 9 l/min (pri tlaku 3 bar) na rýchle napúšťanie hrncov. Presvedčivý je aj nadčasový dizajn tejto kuchynskej batérie: So zahnutým vysokým výtokom a plochou pákou ladí s každým drezom. Kvalitná a trvanlivá povrchová úprava matnej čiernej farby udáva trendy a skvele sa hodí do moderných kuchýň.

Vysoká kvalita a premyslená ergonómia v kuchyni

Ergonomicky tvarovaná rukoväť s ľahkým chodom reguluje množstvo vody a teplotu prostredníctvom kvalitného keramického systému batérie.

 • Poruke, a pritom uprataná: Ak vyťahovaciu sprchu nepotrebujete, vkĺzne ticho späť doprostred magnetickej príchytky (MagFit).
 • Dva typy prúdu: Stlačením tlačidla sa strieda normálny a sprchový prúd. Vybraná funkcia batérie zostáva prednastavená aj pri uzavretí batérie.
 • Trvale pekný vzhľad: Vodný kameň je možné jednoducho odstrániť ľahkým utretím silikónovej vložky na výtoku (QuickClean).
 • Flexibilná hadica (G ⅜, DN15) s certifikáciou pre rozvod pitnej vody na jednoduché pripojenie k štandardným rohovým ventilom. Otvor na kohútik musí mať priemer 35 mm.
 • Vhodné pre prietokový ohrievač
  • ComfortZone 240
  • rozsah otáčania: nastaviteľné v dvoch krokoch 110° alebo 150°
  • typ prúdu: laminárny prúd, sprchový prúd
  • sprchový prúd je možné zaistiť: sprchový prúd je možné zaistiť, po stlačení prepínača prúdu sa prúd vráti na pôvodné nastavenie a automaticky sa vráti na pôvodné nastavenie po vypnutí vody pomocou páky
  • maximálna rýchlosť prietoku pri tlaku 3 bary: 10 l/min
  • rozsah dodávky: páková kuchynská batéria, prípojná hadica, upevňovacia súprava, servisný kľúč, montážny návod  Technológie

  ComfortZone
  QuickClean

  Vlastnosti

  Typ batérieklasická
  SériaFOCUS M41
  Montáž batériestojanková jednootvorová
  Ovládanie batériepáková
  Farba - všeobecnáčierna
  Farba batériematná čierna
  Vyťahovací výtoks vyťahovacím výtokom
  Doprava ZADARMOÁno
  KampaňHansgrohe batérie do kuchyne, akcia platí od 1. 11. do 31. 12. 2022
  Skladom6
  BonusÁno

  Hodnotenia

  Napíšte názor

  Hansgrohe Focus M41 páková drezová batéria 240 tvar J s vyťahovacou sprškou 2jet matná čierna 31815670

  Hansgrohe Focus M41 páková drezová batéria 240 tvar J s vyťahovacou sprškou 2jet matná čierna 31815670

  18 ďalších produktov z tejto série

  19 ďalších produktov v rovnakej kategórii