RAVAK PROFESSIONAL tmel silikónový biely 310ml X01200 Zväčšiť

RAVAK PROFESSIONAL tmel silikónový biely 310ml X01200

RAVAK

215784

X01200

Nový produkt

Skladom
(zistiť dostupnosť tu)

Piešťany (3 ks)
Hlavný sklad (0 ks)

Zdieľajte s priateľmi

Kedy dostanem tento tovar?

Objednávky vytvorené do 11. hodiny so spôsobom platby na dobierku expedujeme najneskôr do 48 hodín v rámci SR. Týka sa to produktov nachádzajúcich sa skladom. Pri veľkých balíkoch sa riadime podmienkami prepravnej spoločnosti. Pri tovare zaplatenom platbou kartou alebo bankovým prevodom je tovar expedovaný po pripísaní platby na bankový účet.

Jedná sa o výrobok 2. triedy?

Výrobky 2. triedy majú určité drobné poškodenia, ktoré však nemajú vplyv na ich funkčnosť. Väčšinou ide o vystavené produkty na našich kúpeľňových štúdiách, produkty s poškodeným obalom alebo estetickou vadou. Na produkty 2. triedy sa vzťahuje 2-ročná záruka, ak nie je uvedené inak. Po zakúpení tovaru nie je možné uplatniť reklamáciu na poškodenie, v dôsledku ktorého bol výrobok zaradený do 2. triedy.

Čo to znamená, keď je tovar na objednávku?

Pri tovare na objednávku vám vieme predbežný termín dodania preveriť priamo u dodávateľa. Pre viac informácií kontaktujte info@domoss.sk

4,80 €

-1,20 €

6,00 €

Detaily

Originálny sanitárny silikón slúži k utesneniu sprchových vaničiek, vaní, vaňových zástien a umývadiel:- Farby: biela - Objem: 310 ml - Dokonale spája rôznorodé materiály používané pri výrobe sprchových kútov a vaní (sklo, akrylát, extrudovaný polystyrén, hliník, lak atď.) - Dlhodobé fungicídne vlastnosti, farebná stálosť, hygienická nezávadnosť - Použitie silikónu RAVAK Professional je základným predpokladom tesnosti vášho sprchového kúta, vane alebo vaničky. Na dôkladné pripevnenie a utesnenie sprchovej vaničky odporúčame spotrebovať takmer celú veľkú tubu silikónu s obsahom 310 ml.

Vlastnosti

SériaRAVAKprislušenstvo
AkciaÁno
Skladom3

Hodnotenia

Napíšte názor

RAVAK PROFESSIONAL tmel silikónový biely 310ml X01200

RAVAK PROFESSIONAL tmel silikónový biely 310ml X01200

18 ďalších produktov z tejto série

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii