RUBINETA ULTIMA 50 batéria drezová stojanková biela/chróm UL50178

RUBINETA

367238

UL50178

Nový produkt

Na objednávku
(zistiť dostupnosť tu)

Piešťany (0 ks)
Hlavný sklad (0 ks)

Zdieľajte s priateľmi

Kedy dostanem tento tovar?

Objednávky vytvorené do 11. hodiny so spôsobom platby na dobierku expedujeme najneskôr do 48 hodín v rámci SR. Týka sa to produktov nachádzajúcich sa skladom. Pri veľkých balíkoch sa riadime podmienkami prepravnej spoločnosti. Pri tovare zaplatenom platbou kartou alebo bankovým prevodom je tovar expedovaný po pripísaní platby na bankový účet.

Jedná sa o výrobok 2. triedy?

Výrobky 2. triedy majú určité drobné poškodenia, ktoré však nemajú vplyv na ich funkčnosť. Väčšinou ide o vystavené produkty na našich kúpeľňových štúdiách, produkty s poškodeným obalom alebo estetickou vadou. Na produkty 2. triedy sa vzťahuje 2-ročná záruka, ak nie je uvedené inak. Po zakúpení tovaru nie je možné uplatniť reklamáciu na poškodenie, v dôsledku ktorého bol výrobok zaradený do 2. triedy.

Čo to znamená, keď je tovar na objednávku?

Pri tovare na objednávku vám vieme predbežný termín dodania preveriť priamo u dodávateľa. Pre viac informácií kontaktujte info@domoss.sk

118,80 €

Detaily

Drezová batéria stojanková ULTIMA 50. Prevedenie: Biela/chróm.-Záruka: 5 rokov, -Séria: ULTIMA, -Segment: Premium, -Typ kartuše: 1/2, -Funkcie: prúd a sprška, -Technológia miešania vzduchu a vody zaručuje výnimočnú hospodárnosť, -Spotreba: 7,5 l/m, RUBINETA.

Vlastnosti

SériaULTIMA
Typ batériestojánková
NovinkaÁno
Skladom0

Hodnotenia

Napíšte názor

RUBINETA ULTIMA 50 batéria drezová stojanková biela/chróm UL50178

RUBINETA ULTIMA 50 batéria drezová stojanková biela/chróm UL50178

Príslušenstvo

1 ďalší produkt z tejto série

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii