SAM TRADING batéria drezová stojanková krátka TS-8706 Myjava Zväčšiť

SAM TRADING batéria drezová stojanková krátka TS-8706 Myjava

SAM TRADING

273540

456392

Nový produkt

Skladom
(zistiť dostupnosť tu)

Piešťany (4 ks)
Hlavný sklad (0 ks)

Zdieľajte s priateľmi

Kedy dostanem tento tovar?

Objednávky vytvorené do 11. hodiny so spôsobom platby na dobierku expedujeme najneskôr do 48 hodín v rámci SR. Týka sa to produktov nachádzajúcich sa skladom. Pri veľkých balíkoch sa riadime podmienkami prepravnej spoločnosti. Pri tovare zaplatenom platbou kartou alebo bankovým prevodom je tovar expedovaný po pripísaní platby na bankový účet.

Jedná sa o výrobok 2. triedy?

Výrobky 2. triedy majú určité drobné poškodenia, ktoré však nemajú vplyv na ich funkčnosť. Väčšinou ide o vystavené produkty na našich kúpeľňových štúdiách, produkty s poškodeným obalom alebo estetickou vadou. Na produkty 2. triedy sa vzťahuje 2-ročná záruka, ak nie je uvedené inak. Po zakúpení tovaru nie je možné uplatniť reklamáciu na poškodenie, v dôsledku ktorého bol výrobok zaradený do 2. triedy.

Čo to znamená, keď je tovar na objednávku?

Pri tovare na objednávku vám vieme predbežný termín dodania preveriť priamo u dodávateľa. Pre viac informácií kontaktujte info@domoss.sk

22,00 €

Detaily

Batéria drezová/umývadlová stojánková krátka. Páková batéria SAM TRADING MYJAVA nadväzuje na dlhoročnú tradíciu spoľahlivých výrobkov, kde bola zachovaná vysoká funkčnosť batérie.

Vlastnosti

Typ batériestojánková
Skladom4

Hodnotenia

Napíšte názor

SAM TRADING batéria drezová stojanková krátka TS-8706 Myjava

SAM TRADING batéria drezová stojanková krátka TS-8706 Myjava

Príslušenstvo

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii