Kontaktné informácie

Pôsobíme na trhu už od roku 1990
Od roku 1990 využilo služby DOMOSS-u množstvo spokojných zákazníkov. Za svoje dlhoročné pôsobenie na trhu sa DOMOSS vybudoval na silného regionálneho partnera a firmu s tromi predajňami (OC DOMOSS v Piešťanoch, DOMOSS – EURONICS v Skalici a Dolnom Kubíne), piatimi kuchynskými a štyrmi kúpeľňovými štúdiami a dvomi eshopmi (domoss.sk a topkupelna.sk). Svoje služby poskytuje aj v oblasti B2B cez svoje veľkoobchody s veľkou bielou technikou a sanitou a sieť predajní mybath.sk.

DOMOSS spolupracuje s architektmi, projektantmi, stavebnými spoločnosťami i ďalšou odbornou verejnosťou, čo napomáha smerovať ponuku firmy do oblastí, ktoré pre konečného klienta znamenajú jedinečné riešenia postavené na najmodernejších trendoch a poznatkoch v oblasti bytového dizajnu a ergonómie.

Poslanie spoločnosti
DOMOSS – u záleží na kvalite vášho života. Preto poslaním spoločnosti je uľahčiť a zefektívniť domáce práce, zatraktívniť vašu domácnosť a spolu tak vytvoriť chvíle pohody a oddychu.

Naši obchodní partneri sa môžu spoľahnúť na kvalitu sortimentu a služieb, ktorá im u ich zákazníkov zabezpečí dobré meno, trvalý záujem a maximálny dosiahnuteľný efekt.

Vízia spoločnosti
Víziou spoločnosti DOMOSS je nielen ďalší rast a úspech firmy, ale aj popredné postavenie na trhu bývania, techniky, spotrebného tovaru a služieb pre domácnosť. To sa snažíme dosiahnuť prostredníctvom rozumnej finančnej politiky, vhodnou kooperáciou a otvorením nových trhov. Prioritou zostáva ponúkať zákazníkom čoraz lepšie služby, zabezpečiť pracovné miesta a priestor na sebarealizáciu našich zamestnancov. DOMOSS podporuje aj región a svojou činnosťou zlepšuj úroveň a kvalitu života jej obyvateľov. Medzi jeho základné piliere patria podporné aktivity v oblasti rozvoja mesta, regiónu, kultúry, športu či vzdelania.

Vďaka dlhoročným skúsenostiam si spoločnosť vybudovala schopnosť byť silným a dôveryhodným partnerom pre domácnosť. Tieto poznatky chce aj naďalej úročiť a zachovať si meno dodávateľa komplexných služieb pre developerov a ich klientov.

OC DOMOSS
V obchodnom centre DOMOS na Bratislavskej ulici v Piešťanoch nájdete domáce spotrebiče, vybavenie do domácnosti, spotrebnú elektroniku, televízory, záhradnú techniku, vybavenie do dielne a tak isto aj ponuku bicyklov a kolobežiek. Na našej predajni nájdete aj vybavenie do záhrady ako záhradné sedenia, grily, krby, bazény a bazénovú chémiu. Okrem toho, v širokej ponuke nájdete aj vybavenie do kúpeľne – sanitárnu keramiku, vodovodné batérie, sprchy a wellness programy, inštalačný materiál, ale aj obklady a dlažby.
V našom portfóliu sa okrem širokej ponuky produktov nachádzajú aj doplnkové služby ako požičovňa náradia a záhradnej techniky, nákup na splátky, predĺžená záruka a iné.

Veľkoobchod
DOMOSS, okrem siete kuchynských a kúpeľňových štúdií, je aj veľkoobchodná spoločnosť s bielou technikou, sanitou a keramikou s vlastnou sieťou kúpeľňových obchodov Mybath.sk s celoslovenským pokrytím.
Svojim obchodným partnerom poskytuje kvalitu sortimentu a služieb, trvalý záujem zákazníkov a maximálny dosiahnuteľný efekt. Firma DOMOSS má vlastné servisné stredisko, ktoré je pre sortiment nosných značiek bielej techniky.

Kuchynské a kúpeľňové štúdiá
DOMOSS kuchynské a kúpeľňové štúdia prinášajú značkové produkty vysokej kvality, služby interiérových dizajnérov, dodávky tovaru, montáže či služby záručného a pozáručného servisu. Dnes sa štúdiá DOMOSS nachádzajú v Piešťanoch, Bratislave, Trnave a Trenčíne. Tu svojim klientom poskytujú poradenstvo a projektové riešenia kuchýň a kúpeľní aj podľa najnáročnejších želaní.

Kuchynské štúdia si svoju tradíciu a kvalitu potvrdzujú vďaka ponuke kvalitnej značky kuchýň Sykora a prvotriednych svetových značiek spotrebičov. Medzi spokojných zákazníkov patrí aj Martina Moravcová či ďalšie významné slovenské osobnosti.
Zákazníci v ponuke kúpeľňových štúdií nájdu produkty a inovatívne novinky renomovaných kúpeľňových značiek Duravit, Villeroy & Boch, Hansgrohe, Grohe, SanSwiss, Huppe a mnoho ďalších.

Člen siete EURONICS
V roku 2004 sa DOMOSS stal nielen členom siete EURONICS, najväčšej siete elektropredajní v Európe, ale aj jej zakladajúcim partnerom na slovenskom trhu. Vstupom do európskej siete predajcov sa spoločnosti DOMOSS otvorili nové možnosti zamarené na poskytovanie lepšej kvality produktov a zvyšovania zákazníckej spokojnosti.

Kontakty nájdete tu