Na eshope www.topkupelna.sk môžete nakupovať aj naďalej.

Vaše objednávky budú vybavené čo najskôr.


V Piešťanoch si môžete vyzdvihnúť tovar osobne v OC DOMOSS Brastislavská 11/A až po obdržaní informačnej SMS správy.


V rámci Piešťan a okolia do 30 km vozíme tovar operatívne na vami zvolenú adresu doručenia.


Pri vzdialenosti nad 30 km od Piešťan tovar zasielame kuriérom. Pre zvýšený nápor kuriérov, prosíme o vašu trpezlivosť s doručovaním. Tovar vám doručíme domov prípadne do zvoleného balíkoBOXu Slovenskej pošty.

Kuriéri berú okrem DPD aj hotovosť, ale skôr využite bezkontaktnú platbu prostredníctvom platobnej karty alebo prevodom cez online banking.

Ak ste zvolili platbu na DOBIERKU, platí:

DPD - platba kuriérovi iba platobnou kartou

GEIS - platba kuriérovi iba v hotovosti

Slovenská pošta a GLS - platba kuriérovi v hotovosti aj platobnou kartou​

 

OBMEDZENIA SPOJENÉ S COVID-19

Áno, internetové oddelenie funguje v bežnom režime, všetky objednávky sa snažíme vybaviť ako obvykle. V prípade objednávky dlažieb a obkladov vo veľkom počte objednávku nevytvoríte cez klasický košík, je potrebné napísať na topkupelna@domoss.sk.

Tovar je možné vyzdvihnúť na predajni v Piešťanoch v čase od 9:00 do 17:00 iba po SMS avíze.

Pri expedovaní tovaru, ktorý sa nachádza na predajniach sú nasledovné obmedzenia:

  • Expedovanie z predajne Piešťany – žiadne obmedzenia

Odporúčame zaplatiť objednávku prevodom, alebo platbou kartou cez internet priamo pri vytvorení objednávky. Aktuálne obmedzenie platby v hotovosti má iba prepravná spoločnosť DPD. V prípade, že Vám tovar doručujeme prostredníctvom tejto prepravnej spoločnosti, bude informovaní prostredníctvom SMS a e-mailom, že je možná iba platba kartou u kuriéra.

Záleží od konkrétnej značky (dodávateľa), či má dostatočné skladové zásoby. Ak si vytvoríte objednávku, kde sa nachádza tovar, ktorý nie je skladom budeme Vás informovať o najbližšom naskladnení tovaru. Prosím berte na vedomie, že dodacia doba sa z dôvodu aktuálnej situácie môže predĺžiť.