VILLEROY & BOCH Architectura závesné WC so sedadlom SoftClosing, DirectFlush, alpská biela 4694HR01

387327

4694HR01

Nový produkt

Skladom
(zistiť dostupnosť tu)

Piešťany (0 ks)
Hlavný sklad (56 ks)
Kedy dostanem tento tovar?

Objednávky vytvorené do 11. hodiny so spôsobom platby na dobierku expedujeme najneskôr do 48 hodín v rámci SR. Týka sa to produktov nachádzajúcich sa skladom. Pri veľkých balíkoch sa riadime podmienkami prepravnej spoločnosti. Pri tovare zaplatenom platbou kartou alebo bankovým prevodom je tovar expedovaný po pripísaní platby na bankový účet.

Čo to znamená, keď je tovar na objednávku?

Pri tovare na objednávku vám vieme predbežný termín dodania preveriť priamo u dodávateľa. Pre viac informácií kontaktujte info@domoss.sk

249,90 €

-322,50 €

572,40 €

Detaily

VILLEROY BOCH Architectura závesná WC misa+sedátko so SoftClose biely (set Combi-Pack)obsahuje: - misa WC závesná ARCHITECTURA DirectFlush 37 x 53 cm biela (4694R0XX) - sedátko 98M9C101 SoftClosing a QuickReleasePOPIS: závesná WC misa - bez viditeľných pripojovasích skrutiek, - upevnenie z bokov, - farba biela Alpin, - materiál: sanitárna keramika, - hlboké splachovanie, - vodorovný odpad, -s úsporným systémem AQUAREDUCT®: spotreba vody 3/4,5 l, - nevhodné pre montáž spoločne s tlakovými/pneumatickými splachovačmiARCHITECTURA sedátko WC so SoftClose 98M9C101 - s poklopom, - materiíl Duroplast, - s funkciou QuickRelease pre ľahké odnímanie sedátka pri údržbe, - s funkciou SoftClose -spomalené zatváranie, - závesy z ušlachtilej ocele ,BENEFITY: DirectFlush: vďaka novému riešeniu neuzavretého a plne glazovaného okraju misy je udržiavanie hygieny jednoduché a rýchle - nastala revolúcia v hygiene. Maximálny splachovací výkon pri minimálnej spotrebe vody šetrí súčasne peňaženku aj životné prostredie. Kombinácia vysokej funkčnosti a moderného, nadčasového designu.

Vlastnosti

SériaARCHITECTURA
AkciaÁno
Skladom56

Hodnotenia

Napíšte názor

VILLEROY & BOCH Architectura závesné WC so sedadlom SoftClosing, DirectFlush, alpská biela 4694HR01

VILLEROY & BOCH Architectura závesné WC so sedadlom SoftClosing, DirectFlush, alpská biela 4694HR01

Príslušenstvo

12 ďalších produktov z tejto série

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii