SOPRO silikón sanitárny permagon 27, 310 ml 239027

SOPRO

374586

2390270

Nový produkt

Skladom
(zistiť dostupnosť tu)

Piešťany (0 ks)
Hlavný sklad (23 ks)

Zdieľajte s priateľmi

Kedy dostanem tento tovar?

Objednávky vytvorené do 11. hodiny so spôsobom platby na dobierku expedujeme najneskôr do 48 hodín v rámci SR. Týka sa to produktov nachádzajúcich sa skladom. Pri veľkých balíkoch sa riadime podmienkami prepravnej spoločnosti. Pri tovare zaplatenom platbou kartou alebo bankovým prevodom je tovar expedovaný po pripísaní platby na bankový účet.

Jedná sa o výrobok 2. triedy?

Výrobky 2. triedy majú určité drobné poškodenia, ktoré však nemajú vplyv na ich funkčnosť. Väčšinou ide o vystavené produkty na našich kúpeľňových štúdiách, produkty s poškodeným obalom alebo estetickou vadou. Na produkty 2. triedy sa vzťahuje 2-ročná záruka, ak nie je uvedené inak. Po zakúpení tovaru nie je možné uplatniť reklamáciu na poškodenie, v dôsledku ktorého bol výrobok zaradený do 2. triedy.

Čo to znamená, keď je tovar na objednávku?

Pri tovare na objednávku vám vieme predbežný termín dodania preveriť priamo u dodávateľa. Pre viac informácií kontaktujte info@domoss.sk

14,46 €

Detaily

Elastická, silikónová hustá hmota bez obsahu oxímu na tesnenie a plnenie spojovacích a dilatačných škár v sanitárnych, obytných a výrobných priestoroch ako aj v bazénoch.pre interiér i exteriér kyselinou octovou vytvrdzovaná proti plesniam vytvorený podľa DIN EN ISO 846 bez obsahu oxímu odolný poveternostným vplyvom, starnutiu a UV žiareniu veľmi dobré hladiace vlastnosti v oblastiach pod vodouspotreba cca 30-50 ml na bm.

Vlastnosti

SériaSILIKÓN štand. farby
Skladom23

Hodnotenia

Napíšte názor

SOPRO silikón sanitárny permagon 27, 310 ml 239027

SOPRO silikón sanitárny permagon 27, 310 ml 239027

3 ďalších produktov z tejto série

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii