MARIMEX Infra SMART sauna 1000 M

MARIMEX

368451

11105625

Nový produkt

Na objednávku
(zistiť dostupnosť tu)

Piešťany (0 ks)
Hlavný sklad (0 ks)

Zdieľajte s priateľmi

Kedy dostanem tento tovar?

Objednávky vytvorené do 11. hodiny so spôsobom platby na dobierku expedujeme najneskôr do 48 hodín v rámci SR. Týka sa to produktov nachádzajúcich sa skladom. Pri veľkých balíkoch sa riadime podmienkami prepravnej spoločnosti. Pri tovare zaplatenom platbou kartou alebo bankovým prevodom je tovar expedovaný po pripísaní platby na bankový účet.

Jedná sa o výrobok 2. triedy?

Výrobky 2. triedy majú určité drobné poškodenia, ktoré však nemajú vplyv na ich funkčnosť. Väčšinou ide o vystavené produkty na našich kúpeľňových štúdiách, produkty s poškodeným obalom alebo estetickou vadou. Na produkty 2. triedy sa vzťahuje 2-ročná záruka, ak nie je uvedené inak. Po zakúpení tovaru nie je možné uplatniť reklamáciu na poškodenie, v dôsledku ktorého bol výrobok zaradený do 2. triedy.

Čo to znamená, keď je tovar na objednávku?

Pri tovare na objednávku vám vieme predbežný termín dodania preveriť priamo u dodávateľa. Pre viac informácií kontaktujte info@domoss.sk

629,00 €

-200,00 €

829,00 €

Detaily

Infrasauna Marimex Smart 1000 M,-Modelová rada: SMART, -Počet osôb v infrasaune: 1, -Tvar infrasauny: obdĺžnik, -Rozmery infrasauny: (Šírka x Hĺbka x Výška) 95 x 89 x 183 cm, -Vnútorné rozmery : (Šírka x Hĺbka x Výška) 88,2 x 79,4 x 177 cm, -Rozmery dverí: 55 x 155 cm,-Materiál: hemlock (kanadský jedľovec), -Typ ohrevu infrasauny: keramické žiariče, -Teplota v infrasaune: 45 - 60°C, -Počet žiaričov: 3, -Podlahový žiarič: nie, -Napätie: 220 - 240V/50Hz, -Príkon: 1116 W, -Dvere: číre tvrdené sklo, -Hrúbka skla: 6 mm, -Farba skla: číra,-Ionizátor: nie, -Opierka chrbta: nie, -Vešiak na uteráky: nie, -Polička na nápoje: nie, -Rádio/ Mp3: nie, -Strešná ventilácia: áno, -LED harmony: nie, -Osvetlenie vnútorné: áno, -Teplotný senzor: áno, -Umiestnenie ovládacieho panela: vnútorné, -Skryté spojenie stien (3S): áno, -Intensity control: nie, -Zmena smeru otvárania dverí: nie,-Zvýhodnená záruka: 3 roky, -Rozmery a hmotnosť balenia: 1. balík 100 x 96 x 24 cm, 27 kg, 2. balík 183 x 97 x 32 cm, 77 kg.Popis: Infrasauna Marimex SMART 1000 M sa vďaka svojmu univerzálnemu dizajnu hodí do každého interiéru. Pri výrobe bolo použité kvalitné drevo kanadského jedľovca - hemlock. Infrasauna Marimex SMART 1000 M umožňuje vychutnať si čaro saunovania jednej osobe. Malé rozmery dovoľujú infrasaunu umiestniť v rodinnom dome i v priestrannejšom byte. Sklenené dvere umožňujú pohodlný výhľad po okolí sauny. Žiariče: V infrasaune sú rozmiestnené 3 keramické žiariče. Kereamické žiariče majú vyššiu povrchovú teplotu a prehrievajú telo lokálne. Plné využitie infrasauny docielite nastavením teploty na 66°C. Zaistíte tak prevádzku infračervených žiaričov po celú dobu saunovacieho procesu. Miera účinnosti infrasaunovania závisí od intenzity infračerveného žiarenia, nie len od teploty vzduchu. Samotná teplota vzduchu v infrasaune sa pri nastavení na maximum pohybuje okolo 45 - 60 °C. Pri stanovení nižšej cieľovej teploty sa infračervené žiariče vypnú, akonáhle teplota vzduchu dosiahne požadovaný stupeň. Zdravie: Pravidelné používanie infrasáun pozitívne ovplyvňuje ľudské zdravie. Saunovanie znižuje bolesť, obmedzuje stuhnutosť kĺbov, zvyšuje prekrvenie a pôsobí protizápalovo. V neposlednom rade navodzuje psychickú pohodu, znižuje svalový spazmus a posilňuje kardiovaskulárnu kondíciu. Infrasaunu je možné používať aj v prípadoch, keď zdravotný stav nedovoľuje použitie klasickej sauny. Samotné saunovanie navodzuje príjemný pocit pohody, uvoľnenia a relaxácie. Infrasauny sú natoľko bezpečné, že sa ich technológia používa aj v detských inkubátoroch. Spotreba: Prevádzka infrasáun je v porovnaní s klasickými saunami výrazne úspornejšia. Hlavným dôvodom je nižšia prevádzková teplota. Infračervené žiarenie preniká hlboko do tkaniva, preto nie je potrebné saunovaciu procedúru opakovať v niekoľkých cykloch za sebou, ako je to pri fínskej saune.

Vlastnosti

Skladom0

Hodnotenia

Napíšte názor

MARIMEX Infra SMART sauna 1000 M

MARIMEX Infra SMART sauna 1000 M

6 ďalších produktov v rovnakej kategórii